کمپین طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو آغاز گردید

شرکت های خودروسازی در نمایشگاه های معتبر خودرو جهانی همواره جهت نمایش طراحی خودروهای آینده خود و تکنولوژی های بکار رفته در آنان نسبت به معرفی خودروهای مفهومی و یا پرتوتایپ اقدام می نمایند. معمولا جهت طراحی خودروهای مفهومی از آیتمهای مختلفی استفاده می گردد که یکی از مهمترین آنان ادغام زبان طراحی شرکت سازنده با چاشنی نوآوری و خلاقیت است که امکان اخذ بازخورد از شرکت کنندگان در نمایشگاه را فراهم می آورد و نمایش مدل های مفهومی همواره یکی از جذابترین اخبار نمایشگاه های خودرو در سراسر جهان است.
۲۵ آبان ۱۳۹۹ | ساعت ۱۲:۰۸
کمپین طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو آغاز گردید

علاوه بر آن شرکتهای خودروسازی، دانشگاه ها و کالج ها و نشریات معتبر خودرویی جهت ارزیابی و آشنایی با طرح های مورد پسند جامعه هدف نسبت به برگزاری مسابقات طراحی خودرو مفهومی می نمایند.کمپین های طراحی خودرو مفهومی در کلاس آزاد و یا با توجه بر یک سگمت خاص صورت می گیرند و از جوایز متنوعی مانند جوایز نقدی و یا بورس تحصیلی جهت برندگان کمپین برگزار شده توسط دانشگاه ها استفاده می گردد. همچنین اینگونه مسابقات یا برای عموم آزاد و یا دارای محدودیت هایی همانند سن و یا سطح تخصص شرکت کنندگان هستند.

شرکت مدیران خودرو جهت آشنایی بیشتر با سلیقه مصرف کنندگان و همچنین حمایت مادی و معنوی از علاقه مندان به صنعت خودرو در ایران نسبت به برگزاری اولین دوره مسابقه طراحی خودور مفهومی MVM  اقدام می نماید. این کمپین در کلاس آزاد و با در نظر گرفتن تکنولوژی موجود در صنعت خودرو در بین سالهای 2020 الی 2025 از امروز مورخ 21 آبان ماه آغاز و تا 21 دی ماه به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است، علاقه مندان بدون محدودیتی در سگمنتها می توانند نسبت به طراحی و ارسال طرح ها اقدام نمایند.

 همچنین امکان شرکت همگی علاقه مندان به صنعت خودرو در این مسابقه امکان پذیر می باشد. جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه مبلغ سیصد میلیون ریال برای نفر اول، صد و پنجاه میلیون ریال برای نفر دوم و صد میلیون ریال برای نفر سوم می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و مقررات این مسابقه خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمائید.

http://landing.mvmco.ir/mvm-design-contest

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .