پیگیری رفع موانع تولید خودروسازان در دیدار استاندار و مسئولان محلی استان کرمان با رییس هیات مدیره شرکت مدیران خودرو

منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم، منطقه ویژه تخصصی است که کارخانه‌های فعال و پویایی در در زمینه صنایع خودروسازی را در خود جای داده است. شرکت مدیران خودرو نیز به عنوان بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور در این منطقه قرار گرفته و نقش بسزایی در رشد و توسعه صنایع و اشتغال زایی محلی بر عهده دارد.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ | ساعت ۱۱:۰۹
پیگیری رفع موانع تولید خودروسازان در دیدار استاندار و مسئولان محلی استان کرمان با رییس هیات مدیره شرکت مدیران خودرو

به گزارش پایگاه خبری مدیران خودرو، روز چهارشنبه 3 آذرماه و در پی دستور رییس قوه قضاییه مبنی بر بازدید از انبارها و کارخانجات منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان از محل کارخانه شرکت مدیران خودرو در شهر بم بازدید به عمل آورد.

وی در این سفر که مدیران کل تعزیرات حکومتی، معاون بازرسی استان کرمان و جمعی از مسئولان شهرستان بم نیز وی را همراهی می کردند، با اشاره به موانع تولید موجود در راه خودروسازان اظهار داشت: "موانعی وجود دارد و کشور ما چاره ای ندارد جز اینکه به سمت و سوی حمایت از تولید برود".


همچنین برای رفع این موانع و در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید، صبح روز پنجشنبه 4 آذرماه نشستی در مرکز استان کرمان برگزار گردید. در این جلسه آقای هادی شهسوار پور فرماندار بم و آقای بهرام شریعت رییس هیات مدیره شرکت خودروسازی مدیران در دیدار با مهندس زینی وند، استاندار کرمان و مهندس اشک، مدیر کل حوزه استاندار در محل استانداری کرمان در رابطه با مشکلات خودروسازان و رفع موانع تولید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .