نگاهی به جوایز مسابقه طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو

۱۰ دی ۱۳۹۹ | ساعت ۰۴:۱۰
نگاهی به جوایز مسابقه طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو

نزدیک به دو هفته تا پایان مسابقه طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو با شعار "آینده را ترسیم کن" باقی مانده است. این مسابقه از تاریخ 21 آبان ماه آغاز و تا پایان 21 دی ماه 1399ادامه خواهد یافت. هدف از برگزاری این مسابقه حمایت مادی و معنوی از علاقه مندان، صاحب نظران و فعالان صنعت خودرو و یافتن دیدگاه های نوآورانه و  خلاقانه آنان در زمینه طراحی خودرو می باشد. از نکات مورد توجه تنوع و تعداد آثار ارسالی است. این کمپین تاکنون با استقبال علاقه مندان و طراحان صنعتی مواجه گشته و با توجه به آزاد بودن سگمنت طراحی این مسابقه، طرح های دریافتی دارای تنوع مناسبی است.

معمولا مسابقات طراحی خودروهای مفهومی در جهان توسط سازمانهای مختلفی از جمله: دانشگاه ها و کالج های طراحی، نشریات معتبر خودرویی و شرکتهای تولیدکننده و یا واردکننده  خودرو انجام می شود. ماهیت جایزه اختصاص داده شده به نفرات برتر بر اساس نوع سازمان برگزارکننده متفاوت است .به عنوان مثال معمولا دانشکده ها و دانشگاه ها تمایل به ارائه بورسیه تحصیلی به نفرات برتر را دارند اما سایر سازمانهای برگزار کننده تمایل به جوایز نقدی دارند.شرکت مدیران خودرو نیز جهت نفرات برتر خود جوایز نقدی را در نظر گرفته است. بر اساس دستورالعمل مسابقه جایزه نفر اول 300 میلیون ریال، جایزه نفر دوم 150 میلیون ریال و جایزه نفر سوم 100 میلیون ریال می باشد.

نفرات برتر مسابقات طراحی مخصوصا مسابقات طراحی در حوزه خودرو اکثرا توسط هیئت داروان انتخاب می گردد که این گروه معمولا از بین اساتید دانشگاه ها، افراد خبره فعال در صنعت خودرو و صاحب نظران نشریات معتبر خودرویی انتخاب می گردند. تیم هیئت داروی مسابقه مفهومی MVM به زودی معرفی می گردند.

جهت شرکت در مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM به لینک ذیل مراجعه فرمائید.

http://landing.mvmco.ir/mvm-design-contest/         

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .