آریزو 6 مدیران خودرو جذاب و مجهز با سیستم پیشرانه و انتقال قدرت مطمئن و کارآمد

سدان لوکس و زیبای مدیران خودرو این روزها طرفداران خاص خود را یافته و خیلی ها آنرا با سدان های معروف کرهایی و ژاپنی مقایسه میکنند ، اما باید دید این سدان زیبا دارای چه مزایای برجسته ایی است که آنرا به عنوان رقیبی جوان قابل اعتماد میسازد .
۱۰ آذر ۱۳۹۹ | ساعت ۱۲:۰۹
آریزو 6 مدیران خودرو  جذاب و مجهز   با سیستم پیشرانه و انتقال قدرت مطمئن و کارآمد

سدان لوکس و زیبای مدیران خودرو این روزها طرفداران خاص خود را یافته و خیلی ها  آنرا با سدان های معروف کرهایی و ژاپنی مقایسه میکنند ، اما باید دید این سدان زیبا دارای چه مزایای برجسته ایی است که آنرا به عنوان رقیبی جوان قابل اعتماد میسازد .

گیربکس 9 سرعته CVT جدید با نام CVT25 ، جالب است که بدانید این گیربکس به عنوان یکی از 10 گیربکس برتر در سال 2019 در بازار چین  انتخاب گردید ، دقیقا در جایی که  تمام برندهای دنیا آزادانه در حال رقابت هستند ، تویوتا ، جنرال موتورز ،  فولکس واگن و..... با این حال این گیربکس کارا توانست جزو برترین ها قرار گیرد. این گیربکس جدید به خوبی با موتور 1.5 لیتری توربو هماهنگ شده ، همان موتوری که در خودروهای تیگو7 و آریزو5 عملکرد و اطمینان خود را به خوبی نشان داده و توسط شرکت  معروف اتریشی AVL  طراحی گردیده است تا ما حصل آن راندمان و کارایی بالا باشد ، مصرف سوخت بسیار ایده آل که به صورت ترکیبی در حدود  6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر و شتاب 0 تا 60 آن تنها در 4 ثانیه صورت می پذیرد  و برای رسیدن به 100 کیلومتر تنها به 9 ثانیه زمان نیاز میباشد . و این همان نتایجی است که از هماهنگی مناسب این موتور و گیربکس حاصل شده است .  از سوی دیگر خودروی آریزو6 دارای طراحی بسیار مدرن و به روز میباشد به طوری که در نمای داخل بسیار شبیه به محصولات آئودی و رنجرور بوده و کاملا حس لوکس بودن را به شما میدهد ، به طوری که در هنگام رونمایی   این خودرو در شهر شاتگهای بسیاری از رسانه ها و مجلات معتبر خودرویی طراحی خودروی آریزو6 را ستودند تا در کنار این طراحی زیبا و 5 ستاره ایمنی کامل از تست تصادف  و امکانات رفاهی و ایمنی مناسب چون اتوهلد- ترمز پارک برقی – صندلی راننده برقی + گرمکن صندلی های جلو – دوربین 360 درجه و 6 عدد ایربگ ( جلو – جانبی-پرده ایی  ) در کنار خدمات پس از فروش گسترده  در مقایسه با رقبا میتواند به عنوان یک گزینه مطلوب قلمداد گردد.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .