لیست اخبار و رویدادها

آریزو 6 تجربه یک خودرو سدان موفق در بازار ایران، و نسخه جدید به زودی!

همه می دانیم در سال‌های اخیر، خودروهای کراس اوور و شاسی بلند محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و به اصطلاح تب شاسی بلند خیلی ها را گرفته است. این باعث شده خودروسازان نیز تمرکز خود را روی تولید و عرضه این دسته از خودروها بگذارند، موضوعی که به کاهش تنوع در سایر کلاس های خودرویی منجر شد. این موضوع در کلاس خودروهای سدان بیش از پیش به چشم می خورد، به ویژه وقتی در مورد خودروهای رده بالاتر و لوکس تر بازار صحبت می کنیم. در ضمن همه می دانیم خودروهای تولیدی داخل از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و تقاضای آن بخش از بازار که به دنبال خودروهای مدرن و با کیفیت هستند را تامین نمی کند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ساعت ۱۲:۰۱

جشن سالیانه باشگاه مشتریان مدیران خودرو برگزار شد

شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد ارتباط موثر و نزدیک تر میان جامعه بزرگ حدود 500000 نفری مشتریان خود در طی سال های اخیر توجه ویژه ایی بر روی باشگاه مشتریان خود داشته است وازاین حیث در قیاس با سایر شرکت های خودرویی در جایگاه ویژه ایی قرار دارد.

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ساعت ۰۶:۱۲

نگاهی به موتور آریزو 5 برقی

شرکت مدیران خودرو بر پایه پلتفرم خودرو آریزو 5 قصد دارد اولین خودرو برقی خود به نام آریزو 5 EV یا Arrizo 5 Electric vehicle را به بازار عرضه نماید.

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ساعت ۱۲:۱۲

گردهمایی تیگو 7 سواران در پیست اسکی به دعوت باشگاه مشتریان مدیران خودرو

باشگاه مشتریان مدیران خودرو به منظور جلب رضایت خریداران این محصول، در جدیدترین برنامه خود، اقدام به برگزاری فن کلاب اسکی کرده است.

۱۷ بهمن ۱۴۰۰ | ساعت ۰۹:۱۱

پیگیری رفع موانع تولید خودروسازان در دیدار استاندار و مسئولان محلی استان کرمان با رییس هیات مدیره شرکت مدیران خودرو

منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم، منطقه ویژه تخصصی است که کارخانه‌های فعال و پویایی در در زمینه صنایع خودروسازی را در خود جای داده است. شرکت مدیران خودرو نیز به عنوان بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور در این منطقه قرار گرفته و نقش بسزایی در رشد و توسعه صنایع و اشتغال زایی محلی بر عهده دارد.

۰۶ آذر ۱۴۰۰ | ساعت ۱۱:۰۹

نمایش ایکس 22 پرو در مرکز خرید کوروش

اولین ملاقات جوانان با کراس اوور جدید بازار

۱۹ آبان ۱۴۰۰ | ساعت ۰۸:۰۸

معرفی 10 طرح برتر مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM

ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان در اولین مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM به اطلاع میرساند پس از بررسی های انجام گرفته از بین بالغ بر چهارصد اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM ، دَه اثر برتر به انتخاب هیات داوران انتخاب گردید.

۱۸ آبان ۱۴۰۰ | ساعت ۰۸:۰۸

امدادخودرو ایران | به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان خود می باشد. تلفن ۰۲۱۴۷۶۵۱