زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

مسابقه عکاسی «هفت چین»


خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که در زمینه مناطق دیدنی، تاریخی و طبیعی بسیار غنی است و هر گوشه این سرزمین کهن دیدنی ها و جاذبه های خاص خود را دارد. درکمپین هفتچین مدیران خودرو از شما می خواهیم به این مناطق سر کنید و همراه با خودروی ام وی ام یک تصویر زیبا و خاطره ساز گرفته و برای ما ارسال کنید . بهترین تصاویر، جوایز ارزشمندی دریافت خواهند کرد.

توضیحات مسابقه


1. در ایام نوروز ، یک مکان طبیعی، دیدنی یا تاریخی شناخته شده که معرف و نشانگر آن شهر یا منطقه است را انتخاب کنید و از خود یا همراهانتان به همراه یک خودرو MVM یک عکس خلاقانه بگیرید.
2.  از 23 اسفند 96 تا 24 فروردین 97 فرصت دارید عکس خود را به صفحه اینستاگرام Official.MVM@ یا شناسه تلگرام MVMadmin@ ارسال کنید (چنانچه عکس را با هشتگ #هفت_چین در صفحه اینستاگرام خودتان نیز پست کنید شانس بیشتری برای انتخاب خواهید داشت).
3. 26 فروردین  20 عکس برتر توسط تیم داوری مدیران خودرو انتخاب شده و از تاریخ 26 فروردین تا 4 اردیبهشت برای رای گیری عمومی بر روی کانال تلگرام رسمی مدیران خودرو (Official_MVM@) منتشر می شود (شما فرصت خواهید داشت تا عکس تان را برای جمع آوری Like برای دیگران به اشتراک بگذارید).
4. در تاریخ 5 اردیبهشت عکسی که بیشترین تعداد لایک را به دست آورده باشد برنده جایزه ویژه خواهد شد و 7 نفر دیگر هم هدیه دریافت می کنند.برندگان در کانال تلگرام مدیران خودرو اعلام خواهند شد.

کانال تلگرام مدیران خودرو


اسامی نفرات برتر


محمدرضا فهیمی از کرج

محل عکس: جاده برغان، کرج