زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

یاد شو


لحظه لحظه زندگی نعمتی است گران که می‌تواند خاطرات شیرین آن بیاد ماندنی‌ترین لحظه زندگی هر فرد باشد. یادآوری و به اشتراک گذاری خاطرات خوب امید، اعتماد و آرامش ما رو دوچندان خواهد کرد.
شرکت مدیران خودرو در آستانه دومین سال حضور ام وی ام ایکس22 در بازار خودرویی ایران و ورود به سومین سال عرضه خود در نظر دارد از مشتریان و مالکان این کرراس اور محبوب بخواهد زیباترین خاطرات خود و هر یک از اعضای خانواده هایشان را که ایکس22 نیز در آن حضور داشته است با مدیران خودرو به اشتراک بگذارند.
به این منظور کمپین "یاد شو" با هدف دریافت زیباترین جمله توصیفی از بهترین و شیرین‌ترین خاطره شما و اعضای خانواده که همراه با ایکس 22 بوده و یا عمیق ترین احساس شما با ایکس22 ، در وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو راه اندازی شده است. برای شرکت در این کمپین و مسابقه کافی است با مروری بر خاطرات شیرین خود، کوتاه ترین و زیباترین جمله خود از احساس خود را بیان کنید. همچنین از بین عکس‌های همان خاطره مرتبط‌ترین محتوا را به همراه آن جمله در صفحه اینستاگرام مدیران خودرو آپلود کنید و آن را با ما به اشتراک بگذارید.
به بهترین و زیباترین محتوا ارائه شده جایزه نفیسی تقدیم خواهد شد.
 
 
 

توضیحات مسابقه


برای شرکت در مسابقه لازم است مراحل زیر طی شود:

1. صفحه اینستاگرام @official.mvm را دنبال کنید.
2. زیباترین جمله در رابطه با خودرو ایکس22 را بنویسید و به همراه یک عکس یا فیلم زیبا از خودرو خودتان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنید و #یادشو را تگ کنید (در جمله خود حتما از ایکس۲۲ استفاده نمایید)
3. اگر صفحه شما پرایوت (خصوصی) است، می توانید جمله و عکس و یا فیلم خود را برای ما به صورت دایرکت ارسال نمایید
4. به جملات و تصاویر برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد