زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

مسابقه عکاسی رنگی شو


فصل تابستان، بواسطه دوره فراغت از تحصیل و تعطیلات کاری، فرصتی است مقتنم برای تجربه های جدید و مسافرت و اجراء کردن ایده های ناب، از جمله عکاسی آن هم در فصل تابستان.

بنا داریم در تب و تاب گرمای این تابستان، همگام با جنب و جوش شما در ثبت و حض این لحظه های پر نشاط با شما شریک باشیم و برای این کار مسابقه ای با نام " رنگی شو" را برنامه ریزی و اجرا کنیم. کافی است برای شرکت در این مسابقه دوربین خود را برداشته و بعد از ثبت ناب ترین لحظه رنگی در کنار خودرو ام وی ام خود، آن را در اینستاگرام با هشتگ #رنگی_شو به اشتراک بگذارید و برنده جوایز ما شوید.

فراموش نکنید این کمپین تنها یک مسابقه عکاسی نیست بلکه فرصتی‌ است برای ‌به اشتراک‌گذاری لحظات شاد و رنگی شما با دوستان و آشنایان­تان.

توضیحات مسابقه


  1. از خود یا همراهانتان به همراه یک خودرو MVM یک عکس شاد و رنگی بگیرید. امکان عکسبرداری تنها از خودرو نیز وجود دارد.
  2. از 26 تیر تا 26 مرداد 1397 فرصت دارید عکس خود را در اینستاگرام با هشتگ #رنگی_شو با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.
  3. 25 شهریورماه 5 عکس برتر توسط تیم داوری مدیران خودرو انتخاب شده و از تاریخ 27 شهریورماه تا 1 مهرماه برای رای گیری عمومی بر روی صفحه اینستاگرام رسمی مدیران خودرو (Official_MVM@) منتشر می شود.
  4. در تاریخ 1 مهرماه 3 عکسی که بیشترین تعداد لایک را به دست آورده باشند برنده جایزه خواهند شد.
  5. مشابه همین مسابقه عکاسی در خصوص برند چری شرکت مدیران خودرو نیز برگزار شده و عکس برتر توسط رای مردمی انتخاب می گردد. سپس 2عکس برتر (نفرات اول برندهای ام وی ام و چری) در قرعه کشی جایزه یک سفر به چین شرکت داده خواهند شد که در صورت برنده شدن جایزه سفر به چین جایگزین جایزه قبلی آنها خواهد شد.

 اینستاگرام مدیران خودرو