جشنواره بزرگ ماه رمضان

قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S Sport (ویژه خریداران)

در این طرح، افرادی که از تاریخ 27 اردیبهشت تا 26 خرداد 1397 با مراجعه به یکی از نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور اقدام به خرید هر یک از دل ها خودرو ام وی ام نمایند (به شرط دریافت و پلاک خودرو) در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S Sport شرکت داده خواهند شد. این جایزه شامل کلیه خرید های نقدی و اقساطی خواهد بود.

نکته: جایزه در نظر گرفته شامل مشتریان استفاده کننده از شرایط فروش گروهی نمی‌شود.

 

قرعه کشی 15 جایزه نفیس (ویژه بازدیدکنندگان)

در این طرح به منظور قدردانی از بازدیدکنندگان گرامی برای حضور در نمایندگی های مدیران خودرو و بازدید از محصولات ام وی ام، کلیه افرادی که از تاریخ 27 اردیبهشت تا 26 خرداد 1397 اقدام به بازدید از نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور می نمایند (بدون این که نیاز باشد نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند) در قرعه کشی 15 جایزه (پاوربانک+استارتر خودرو) شرکت داده می شوند. قرعه کشی برای انتخاب برندگان هر دو روز یک بار انجام می گیرد.

 

جام فوتسال رمضان (ویژه مشتریان فعلی)

در این طرح، به منظور قدردانی از مشتریان قبلی شرکت مدیران خودرو، از کلیه افرادی که در گذشته اقدام به خرید خودرو نموده اند، دعوت می شود در مسابقات فوتبال داخل سالن جام رمضان که به ابتکار شرکت میدران خودرو برگزار می گردد شرکت کنند. برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید.