MVM315 در راه است

بنابر اعلام مسئولين شرکت مديران خودرو ، اين شرکت در حال آماده شدن براي رونمايي محصول جديد MVM در آينده اي نزديک است. اين مدل جديد در کلاس B و C قرار دارد .
۲۷ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۴:۱۰
MVM315 در راه است
 

 

 

MVM315 در راه است

عصر خودرو : بنابر اعلام مسئولين شرکت مديران خودرو ، اين شرکت در حال آماده شدن براي رونمايي محصول جديد MVM در آينده اي نزديک است. اين مدل جديد در کلاس B و C قرار دارد .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني «عصرخودرو» نماي جلوي خودرو با استفاده از فرمي V شکل و پويا طراحي شده و جلب تر آنکه طراحي اين خودرو بر اساس الهام از چهره نهنگ، بزرگترين موجود زنده ي درياها انجام شده است. شکل سپر جلو خودرو کاملا منطبق با دريچه ورودي هوا طراحي شده و همچون چهره اي با قدرت به نظر مي رسد .
خط اسپرت مياني در اين خودرو ويژگي برجسته MVM315 است و موجب مي شود نماي کناري خودرو مدرن، ظريف و پويا ديده شود. طبق گفته مسئولين اين شرکت، مديران خودرو MVM315 هاچ بک و MVM315 سدان را همزمان رونمايي خواهد کرد . نماي عقب در MVM315HB اسپرت تر است و طول، عرض و ارتفاع اين خودرو به ترتيب 1492*1686*4139 ميليمتر است و فاصله دو محور به 2527 ميليمتر مي رسد. پس شکي نيست که با اين ابعاد مي تواند رضايت مشتريان را از نظر فضاي مورد نيازشان در يک خودروي هاچ بک را به دست آورند .
اين محصول جديد برند MVM مجهز به موتور 1500 ليتري است ، حداکثر قدرت آن 107 اسب بخار ، حداکثر گشتاور 3000/140 NM دور در دقيقه و حداکثر سرعت آن به 160 کيلومتر در ساعت مي رسد. گيربکس 5 دنده دستي با اين موتور منطبق گرديده است .
MVM315
با ظاهري جذاب و گيرا و موتوري قدرتمند در مرداد ماه سال جاري رونمايي و يکي از رقباي جدي در ميان خودروهاي سواري موجود در بازار ايران خواهد شد

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .