گردهمایی 315 سواران با هدف بالا بردن رضایتمندی مشتریان برگزار شد

باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو جمعه 23 آذرماه با برگزاری گردهمایی برای مالکان خودرو 315 ، با ارائه خدمات بازدید فنی و بررسی این خودروها گام استواری در کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشت.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ | ساعت ۱۱:۰۹
گردهمایی 315 سواران با هدف بالا بردن رضایتمندی مشتریان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ، باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو با هدف آشنایی اعضای خانواده محصولات این شرکت و ایجاد ارتباط بیشتر مالکان و مصرف کنندگان با یکدیگر و عوامل اجرائی ، برنامه گردهمایی با رویکرد آموزش و بازدید و بررسی فنی خودرو ها، جمعه 23 آذرماه در پارک آبشار تهران برگزار شد تا گامی جدی و عملی در دستیابی به رضایتمندی مشتریان برداشته شده باشد.

نکته مثبت در برگزاری این گردهمایی در مقایسه با دیگر گردهمایی‌های برگزار شده مشابه حضور 7 تیم فنی مجزا جهت بررسی فنی به مالکان این خودرو ها بود. البته در برخی مواد تعمیرات جزئی نیز در این محل انجام و توصیه های لازم ارائه شد. در این گردهمایی همچنین کارشناسان حوزه بخش با مشتری شرکت مدیران خودرو نیز حضور داشته تا در صورت وجود مشکلات در دریافت خدمات ، نکات آنها را ثبت و جهت بهبود انعکاس دهد.

همچنین در پایان نکات آموزشی کوتاهی در خصوص چک کردن سطح مایعات خودرو، و همچنین موارد ایمنی در خصوص ورود به فصل زمستان ارائه شد.

شرکت مدیران خودرو وعده داد است در ادامه، از این دست گردهمایی‌ها برای دیگر محصولات برند ام وی ام نیز برگزار خواهد شد، تا فضای لازم برای افزایش ارتباط تنگاتنگ مالکان و مسئولین شرکت و همچنین نکات مد نظر مشتریان بصورت حضوری از آنها شنیده شده و برای بهبود فرآیندهای اجرایی مرتبط با مشتریان بکار بسته شود.

 

 

 

 

نظرات

text

علی ابراهیم نژاد

date ۰۲ دی ۱۳۹۷ clock ۰۹:۱۰

با سلام و خسته نباشید این برنامه خوبی هست ولی بهتره تو کل استانها برگزار بشه .

text

س

date ۲۷ آذر ۱۳۹۷ clock ۰۸:۰۹

سلام خسته نباشید تو شهر ارومیه هم برگزار کنید

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .