حضور مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو در گردهمایی سالیانه شرکت چری در چین

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ | ساعت ۱۱:۰۱
حضور مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو در گردهمایی سالیانه شرکت چری در چین

به گزارش روابط عمومی، همایش سالیانه شرکت چری هرساله با حضور نمایندگان این شرکت از کشورهای مختلف از جمله ایران، روسیه، استرلیا، آفریقای جنوبی، مصر، امارات متحده ، نیوزلند، برزیل، شیلی، آرژانتین، اکوادور، پرو، ونزوئلا، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و ... در پایتخت کشور چین بجینگ (پکن) و در حاشیه نمایشگاه خودرو بجینگ Beijing Auto show 2018 برگزار می‌شود. در این همایش سالیانه علاوه بر بررسی  پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه‌های مختلف طراحی، ایمنی و تکنولوژی در خصوص برنامه‌ها و اهداف آتی برند چری در سطح بین‌المللی نیز بحث و تبادل نظر خواهد شد و نمایندگان مختلف شرکت چری در اقصی نقاط جهان دستاوردهای خود را به اشتراک خواهند گذاشت.
در این همایش سالیانه، مدیران ارشد و نمایندگان شرکت مدیران خودرو حضور خواهند داشت تا علاوه بر تشریح برنامه‌های جاری خود از کارخانه و خط تولید چری و واحد های طراحی و تحقیقات فنی بازید بعمل خواهند آورد. حضور در نمایشگاه خودرو ۲۰۱۸ بجینگ، شرکت در نشست خبری مدیران ارشد شرکت چری و رسانه ها، تست و کار کلینیک خودروهای آتی شرکت چری و بازدید از جاذبه‌های دیدنی کشور چین از دیگر برنامه های گروه اعزامی خواهد بود.
علاقه مندان میتوانند جهت اطلاع از اخبار و گزارش تکمیلی از حضور تیم اعزامی شرکت مدیران خودرو در این همایش به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .