گردهمایی ایکس33اس سواران در پارک آبشار تهران

۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ساعت ۰۵:۰۷
گردهمایی ایکس33اس سواران در پارک آبشار تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، روز جمعه 28 مهرماه 1396 گردهمایی ایکس33اس سواران در پارکینگ پارک آبشار تهران برگزار شد و تعدادی از اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو گرد هم آمدند.
شاید به جرات بتوان ام‌وی‌ام ایکس33 را از اولین خودروهای شاسی بلندی پرطرفدار تولیدی نام برد که توانست در طی حضور مداوم خود در بازار ایران و عرضه سه نسل مختلف خود طرفداران زیادی را به خود معطوف کند. عرضه این محصول در کنار افزایش تولید و کیفیت روز به روز آن گواه موفقیت این شاسی بلند شهری است.
جمعه 28 مهرماه ، تعدادی از مالکان ایکس33اس در پارکینگ پارک آبشار گرد هم آمدند تا تجربیات و دانسته های خود را به اشتراک بگذارند. همچنین حضور دو خودرو امداد نیز با هدف پاسخگویی به سوالات احتمالی آنها از طرف شرکت مدیران خودرو در این جمعه حاضر شدند و نکاتی را در خصوص نگهداری و تعمیرهای دوره ایی یادآور شدند.
حضور برخی از رانندگان که تجربه سفرهای طولانی تری را داشتند از دیگر قسمت های جذاب این گردهمایی بود. اشتراک گذاری دانسته های سفر و برخی باید‌ها و نباید‌های ضروری در این جمع دوستانه انجام شد تا لذت سفر با این شاسی بلند پرطرفدار لذت بخش تر باشد.

نظرات

text

سعید

date ۰۴ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۳:۰۸

https://t.me/joinchat/ArjIoUCB6tSqkLEJ3aYAOA به گروه x33 سواران بپیوندید

text

امیر قورچیان

date ۰۳ آبان ۱۳۹۶ clock ۱۰:۰۸

با سلام بهتر است اینجور گردهمایی ها با اطلاع رسانی بیشتر توسط شرکت در سایت یا با پیامک به تمام مشتریان انجام شود

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .