کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو در سال 98

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ساعت ۰۵:۱۲
کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو  در سال 98

سال 1397 ، صنعت خودروسازی کشور شرایط بحرانی را تجربه نمود، که منجر به کاهش تولید و تقاضا و ممنوعیت واردات گردید. از سوی دیگر نه تنها در تولید، بلکه در بحث خدمات پس از فروش نیز مشکلاتی پدید آمد، طوری که بسیاری از خودروسازان با مشکل تامین قطعات یدکی مواجه شدند، و متاسفانه شرایط سختی را برای بسیاری از دارندگان خودرو پدید آورد.

حال با توجه به نزدیکی نوروز، قطعا پیش‌بینی می شود که حجم سفرهای نوروزی افزایش خواهد یافت و قطعا خودروسازان باید بتوانند برنامه مناسبی را برای سرویس دهی مشتریان در حد مطلوب ارائه دهند. شرکت مدیران خودرو نیز به عنوان سومین شرکت تولید کننده خودرو کشور با داشتن حجم بالایی از مشتریان، برای سال 98  سعی نموده تا خدمات مطلوبی را فراهم کند. در این شرایط که شرکت های وارد کننده خودرو و برخی تولید کنندگان به واسطه مشکلات تحریم و نقل و انتقال بانکی با مشکلات فراوان روبرو هستند، شرکت مدیران خودرو مزیت نسبی خود در تامین قطعه با همکاری شریک چینی خود میبیند و با تامین مناسب قطعات برنامه مطلوبی را در بخش خدمات و تامین قطعات دارد.

در این راستا، کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو از 27 اسفند 97 لغایت 17 فروردین 98 در 88 نقطه پایگاه امداد جاده‌ای خدمات پشتیبانی خود را به کلیه خودور های دارای گارانتی و غیر گارانتی مسافران نوروزی ارائه خواهد کرد.

امید است با تدارک و ایجاد زیرساخت های لازم کلیه دارندگان خودرو های ام‌وی‌ام و چری با خاطری آسوده و مطمئن از ایام نوروز و سفرهای نوروزی لذت برده و شرکت مدیران خودرو پاسخگوی این اعتماد باشد.

هموطنان می‌توانند جهت استفاده از خدمات امداد جاده ای نوروز 98 با مرکز تماس مدیران خودرو به شماره 02147651 تماس حاصل نمایند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .