کمتر از يکهفته تا رونمايي محصول جديد

به گفته اميرحسن اميري مدير بازار يابي و فروش شرکت مديران خودرو، پس از رونمايي و معرفي خودرو X33 جديد اتوماتيک در خرداد ماه سال جاري ، اين شرکت در نظر دارد تا مدل فيس ليف ام وي ام 315 جديد را با تغيرات ظاهري همراه با ارتقاء سيستم گيربکس و صفحه کلاچ معرفي نموده تا در اين بخش از بازار با قدرت بيشتر ، موفقيت مدل قبلي خود را تشديد نمايد
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۰۳:۱۱
کمتر از يکهفته تا رونمايي محصول جديد

متر از يک هفته تا رونمايي از خودرو 315 جديد شرکت مديران خودرو

عصرخودرو: شرکت مديران خودرو پس از عرضه موفق خودرو ام وي ام 315 در سال 91، قصد دارد تا طي روزهاي آتي مدل جديد فيس ليفت اين خودرو زيبا را روانه بازار نمايد .

 به گزارش پايگاه خبري «عصرخودرو»، خودرو 315 جديد در بازارهاي داخلي و بين المللي توانسته است لقب خودروي هاچ بک سال را از آن خود سازد . طراحي ايتاليايي و زيبايي اين خودرو همواره مورد توجه کارشناسان بازار قرار گرفته است که در مدل جديد، نماي جلو و عقب خودرو تغييرات گسترده اي پيدا نموده که حاصل اين تغييرات چهره مدرن تر را براي اين خودرو به ارمغان داشته است . در بخش نماي داخلي نيز تغييرات زيادي صورت گرفته به طوري که فضاي کابين آن شکيل تر و باکيفيت تر گرديده است .

به گفته اميرحسن اميري مدير بازار يابي و فروش شرکت مديران خودرو، پس از رونمايي و معرفي خودرو X33 جديد اتوماتيک در خرداد ماه سال جاري ، اين شرکت در نظر دارد تا مدل فيس ليف ام وي ام 315 جديد را با تغيرات ظاهري همراه با ارتقاء سيستم گيربکس و صفحه کلاچ معرفي نموده تا در اين بخش از بازار با قدرت بيشتر ، موفقيت مدل قبلي خود را تشديد نمايد .

به گفته وي شرکت مديران خودرو توانسته است در سال هاي اخير با ارائه مدل هاي متنوع با قيمت مناسب و رقابتي، همراه با افزايش کيفيت قطعات به يک خودروساز مطرح در کشور تبديل گردد

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .