کسب مقام نخست اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو

اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش شرکت چری اینترنشال برگزار و شرکت کنندگان ایرانی با کسب رتبه اول و سوم این دوره از مسابقات بعنوان گروه برتر معرفی شدند.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ساعت ۱۲:۰۲
کسب مقام نخست اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش توسط مدیران خودرو

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران اولین دوره مسابقات بین المللی مهارت های فروش شرکت چری اینترنشنال با حضور 32 شرکت کننده از کشور های ایران، روسیه، مصر، آرژانتین، بحرین، برزیل و پرو طی دو مرحله برگزار شد و نهایتا تیم اعزامی ایران توانست جایگاه اول و سوم را از آن خود و بعنوان برترین تیم این دوره از مسابقات معرفی شود. حامد طلاجوران (از نمایندگی 366 آسیا خودرو – تهران) جایگاه نخست، شرکت کنندگانی از کشور آرژانتین و مصر مقام دوم و در نهایت دانیال میررحیمی (از نمایندگی 145 میررحیمی - قزوین) و محمد شمس بابلی (از نمایندگی 288 بزرگ روشن – بابل) مشترکا مقام سوم را کسب کردند.


این دوره از مسابقات با هدف آموزش و افزایش مهارت های فروش و همچنین به اشتراک گذاری تجربیات کارشناسان فروش در حوزه مدیریت فروش برگزار شد. این رقابت طی دو مرحله عملی و تئوری و با شبیه سازی وضعیت حضور مشتری و همچنین طرح سوالاتی از چالش های مشتریان در موقعیت های مختلف اجرا شد که شرکت کنندگان به فراخور تجربیات و دانش خود به آنها پاسخ دادند.
پیش از این شرکت مدیران خودرو در رقابتی داخلی بین کارشناسان فروش نمایندگی های ایران برگزار کرده بود که از میان بیش از دویست و هفتاد شرکت کننده، نفرات برتر به این مسابقات بین المللی اعزام شدند.
همچنین پیش از آغاز رقابت اصلی شرکت چری سمیناری در خصوص اشتراک گذاری تجربیات آموزش و افزایش مهارت های فروش برگزار شد که مهندس علی بابایی زاده بعنوان نماینده ایران، فعالیت های صورت گرفته در شرکت مدیران خودرو را تشریح و ارائه کردند. همچنین خانم مهندس قمصری ابراز امیدواری کرد با افزایش سطح آموزش های کارکنان نمایندگی ها در آینده نزدیک شاهد ارتقاء بیش از پیش کلیه کارشناسان فروش در زمینه های مختلف کاری باشیم.

 

 

نظرات

text

مسعود تاجیک

date ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۱۲:۰۲

سلام به سلامتی دوست خوبمون آقای دانیال میررحیمی از نظر رفتار قابل تحسین میباشند من از زمان خرید ماشینم تا کنون چندین بار خودروهای جدیدشون رو با صبر فراوان توضیح و سوالات رو کامل پاسخ دادند موفقیت ایشون افتخار ماست در ضمن من به عنوان یک کار آفرین در ایران به تمام تولید کنندگان توضیه میکنم روش فروش رو برن یاد بگیرن و خدمات رو فراموش نکنن تیم آقای میر رحیمی خیلی با مشتریان دوستانه رفتار میکنند

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .