کارشو و تست درایو محصولات مدیران خودرو برگزار شد

۳۰ دی ۱۳۹۷ | ساعت ۰۸:۱۰
کارشو و تست درایو محصولات مدیران خودرو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، در این مراسم 6 نماینده منتخب از شهر تهران حاضر بودند که مشتریان بالقوه خود را جهت حضور در این مراسم دعوت کرده بودند. مشتریان برای صرف صبحانه مهمان مدیران خودرو بودند و پس از آن با همراهی نمایندگان، محصولات مختلف برای آنها معرفی شد و در صورت درخواست، امکان تست خودرو نیز وجود داشت. در این مراسم برای همه مشتریان دعوت شده یک هدیه عمومی در نظر گرفته شده بود و هر ساعت یکبار قرعه کشی بین آنها انجام می شد که به قید قرعه به تعدادی از آنها هدایای ویژه ای تعلق میگرفت. همچنین برای خریداران هر یک از محصولات مدیران خودرو نیز جوایز ارزشمندی در نظر گرفته شده بود که به قید قرعه به آنها اهدا شد.
قائم مقام مدیرعامل مدیران خودرو در این مراسم با تاکید بر این که شرکت مدیران خودرو همواره حامی مشتریان خود بوده و به هر نحو ممکن به دنبال اجابت خواسته های مشتریان خود بوده می باشد گفت: در حال حاضر به دلیل مشکلات به وجود آمده شرکت های خودروساز موفق به انجام تعهدات در قبال مشتریان خود نیستند و این تعهدات با تاخیر همراه بوده اما مدیران خودرو همواره در تلاش بوده تا با در اولویت قرار دادن خواسته های مشتریان، خودروها را در موعد مقرر به خریداران تحویل دهد و در زمینه رضایت مشتریان از خدمات فروش به رتبه نخست نیز نائل شده است.
او با بیان این موضوع که در این مراسم تلاش شده است فضایی برای مشتریان ایجاد شود تا با آسودگی خاطر و کسب نظر از دست اندرکاران و کارشناسان فروش، تصمیم گیری آسان تری داشته باشند، تصریح کرد: فضای مهیا شده برای مشتریان با در نظرگرفتن گفت و گوهای دوستانه با پرسنل فروش و خانواده ها است و هدف اینست تا مقایسه ای با شرکت های دیگر داشته تا بهترین خدمت را ارایه دهیم و مشتری با مقایسه این خدمات به راحتی تصمیم به انتخاب برند مدیران خودرو کند. او در ادامه افزود: در حال حاضر صنعت خودرو از رونقی برخوردار نیست و در این شرایط در نظر داریم با فراهم کردن این شرایط و برگزاری این مراسم، جو خوبی را برای بهره مندی از این مزایا برای مشتریان فراهم کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .