یک روز مهیج برای مشتریان وفادار برند MVM

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۰۵
یک روز مهیج برای مشتریان وفادار برند MVM

مشتریان هر سازمان سرمایه های یک مجموعه محسوب می‌شوند و در صورت دریافت پاسخ مناسب به تقاضاهای مختلف خود از سوی یک شرکت یا برند، به استفاده مکرر از خدمات آن خواهند پرداخت. وفاداری مشتریان حاصل اعتماد و باور به یک برند است. اتفاق خوشایندی که برند MVM نیز آن را تجربه کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، پنج شنبه 26 مرداد باشگاه مشتریان مدیران خودرو به پاس وفاداری برخی از مشتریان محصولات برند MVM آنها را جهت حضور در یک برنامه مهیج و مرفه به مجموعه کارتینگ آزادی تهران دعوت کرد تا این بار هیجان و حس جوانی را در پیست آزادی تجربه کنند. یک روز پرهیجان با حضور بیش از 30 خانواده از مشتریان خودرو های MVM و و برخی رسانه ها برگزار شد و اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو هر یک به تناسب علایق خود از تفریحات مجموعه کارتینگ آزادی استفاده کردند تا خاطره یک روز خوب را یاد خود و خانوادهایشان رقم زده باشند.

همچنین در حاشیه این برنامه کارشناسان واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو جهت سنجش رضایت مشتریان و همچنین دریافت نظرات اصلاحی در حوزه های مختلف ارائه خدمات حضور داشتند تا با تمرکز بر خواسته های اصلی مشتریان قدم جدی تری را در این خصوص برداشته باشند.

شرکت مدیران خودرو سعی دارد همواره با ارائه محصولات قوی تر و بروز و همچنین بالا بردن کیفیت خدمات خود سطح رضایت مشتریانش را افزایش دهد. اتفاقی که امید‌بخش افزایش رضایتمندی تعداد بیشتری از مشتریان خواهد بود.

همچنین در انتهای مراسم نیز هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیر بازاریابی برند ام وی ام به نفرات اول تا سوم مسابقه کارتینگ اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

text

حسن زاده

date ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ clock ۱۱:۰۶

این برنامه ها را برای سایر شهرستانها نیز در نظر بگیرید

text

سید ضیاطباطبایی

date ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ clock ۱۰:۰۶

شهرستانی ها که اغلب خبر نداشتند . صاحب ام وی ام 315 مدل 95

text

سعید

date ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ clock ۰۸:۰۵

اوایل دهه 70 شمسی مردم میگفتند چیه این هیوندا و میتسوبیشی گالانت و لنسر و ... اون زمان اکثر مردم شورلت کاپریس ( تخم مرغی ) و بنز 300 و الدزمبیل و ... قبول داشتند . کمی بعدهمه دنبال محصولات کره و ژاپن میگشتند. حالا چین زده رو دست اونا و جالبتر هوش مدیران مدیران خودرو که تو این همه شرکت چینی چری رو انتخاب کردند . دست مریزاد . یه 315 new دارم واقعا راضیم .

text

محمد کبیر

date ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ clock ۰۸:۰۵

مگه ما عضو خانواده ام وی ام نیستیم؟؟!!!! پس چرا ما دعوت نشدیم؟؟؟ اینجاهم پارتی بازی؟؟؟!!!!????????????????????????????????????

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .