شروعی دوباره، هیجانی نو

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت ۰۶:۱۲
شروعی دوباره، هیجانی نو

به گزارش روابط عمومی ، باشگاه مشتریان مدیران خودرو همزمان با هفتمین سالگرد آغاز فعالیت خود تصمیم به برگزاری گردهمایی با حضور اعضای کلوپ هواداران، متشکل از خریداران انواع محصولات برند ام وی ام و چری و همچنین مدیران ارشد این شرکت نماید. این گردهمایی با هدف آشنایی بیشتر اعضای کلوپ هواداران با یکدیگر و همچنین دیدار با مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو و فعالیت تفریحی و رزشی است.
باشگاه هواداران مدیران خودرو با هدف افزایش تعامل مشتریان با شرکت مدیران خودرو، افزایش دانش سازمان در خصوص اهمیت تعامل بامشتری، ایجاد حس پشتیبانی در مشتریان و ارتقاء رضایتمندی درمشتریان در زمستان سال 1390 ایجاد گردید. در خلال این سال‌ها با برگزاری گردهمایی و تورهای تفریحی گردشی مختلف اعم از جنگل نوردی با ایکس33اس، سفر به اصفهانف کاشان، شمال و یزد و همچنین برگزاری گردهمایی های متفاوت توانست جایگاه ویژه ایی بین اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو ایجاد کند و از اعضای این خانواده بزرگ همچون سرمایه ایی بزرگ پشتیبانی کند. افزایش سطح اطلاع رسانی ها از طریق وبسایت رسمی شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی به عنوان بخش دیگری از خدمات این باشگاه به مشتریان عرضه شده است.
و در 10 اسفند امسال نیز همانند سال های گذشته و در هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مدیران خودرو با حضور اعضاء و با رویکرد ورزشی-تفریحی و با هدف ارتقاء نشاط در بین اعضاء برگزار خواهد شد . این مراسم موید آن است که باشگاه هواداران مدیران خودرو بانشاط وانگیزه ائی مضاعف حامی اعضاء خود خواهد بود و از تمام مشتریان محصولات خود برای عضویت دراین باشگاه نیز دعوت به عمل می‌آورد. دراین مراسم اعضاء محترم باشگاه هواداران با مدیرعامل، معاونت فروش و مدیر خدمات پس ازفروش در یک محیط ورزشی و تفریحی تعاملی سازنده وحضوری خواهند داشت.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .