مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد حضور خواهد داشت

۱۴ مرداد ۱۳۹۶ | ساعت ۰۳:۰۵
مدیران خودرو در نمایشگاه مشهد حضور خواهد داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو به نقل از واحد روابط عمومی، همزمان با برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد، شرکت مدیران خودرو نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت تا ضمن معرفی تخصصی محصولات خود به بازدیدکنندگان، فعالیت های برندینگ خود را با جدیت بیشتری در سال 96 دنبال کند.

شرکت مدیران خودرو با در اختیار گرفتن کامل سالن بهار در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های بین‌المللی مشهد مقدس با مساحتی بالغ بر 900 مترمربع و اجرای دکور رسمی نمایشگاهی خود، سعی در ایجاد فضایی استاندارد برای نمایش و عرضه محصولات خود خواهد داشت. حضور نمایندگان شاخص و برتر شهر مشهد برای ارائه توضیحات لازم در خصوص محصولات، شرایط فروش، ثبت نام تست رانندگی خودرو‌ها قبل از خرید و همچنین پاسخگویی به سوالات فنی و فرآیندهای خدمات پس از فروش از دیگر فعالیت های برند MVM در نمایشگاه مشهد خواهد بود.

X33S و X22 به عنوان دو محصول شاخص برند MVM نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا امکان مقایسه و انتخاب آگاهانه این دو خودرو در کنار سایر رقبا برای مشتریان میسر باشد. شرکت مدیران خودرو در سال های اخیر با افزایش کیفیت محصولاتش از رقبای پیشین خود به شدت فاصله گرفته و همچنین با ایجاد شرایط فروش و ارائه تسهیلات مناسب بهترین گزینه های خرید را در اختیار مشتریان قرار داده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با دنبال کردن کانال و وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو از آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد و چگونگی حضور شرکت مدیران خودرو در این نمایشگاه مطلع شوند.

نظرات

text

حمید

date ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ clock ۱۱:۰۵

ای کاش در مدل ایکس22 از گیربکس سی وی تی استفاده میشد

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .