حضور پرقدرت مدیران خودرو در چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان

۰۷ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت ۰۶:۱۱
حضور پرقدرت مدیران خودرو در چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، در حالی چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان بکار خود پایان داد که به گفته رسانه ها بیش از 14 هزار بازدید کننده از این نمایشگاه دیدن کردند. حضور بیش از 10 شرکت خودرو ساز و نماینده رسمی در این نمایشگاه یکی از نقاط قوت این دوره بود که با استقبال خوب مردم اصفهان روبرو شد. شرکت مدیران خودرو نیز با حضور پرقدرت خود و اجرای برنامه های مختلف و همچنین نمایش و معرفی محصولات خود حضور پرنگ خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت.
شرکت مدیران خودرو با برگزاری جشن هفتمین سال عرضه خودرو ایکس33 در ایران و همچنین برنامه قدردانی از 33 مشتری وفادار و در هتل پارسیان کوثر و عکس یادگاری در کنار ایکس33 و همچنین قدردانی ویژه از 3 مشتری به نمایندگی از مشتریان خانواده بزرگ مدیران خودرو پرداخت و اعلام کرد با افزایش کیفیت تولید توانسته است تا کنون به فروش بیش از 80 هزار خودرو ایکس33 در قالب سه مدل مختلف از این محصول دست یابد.
همچنین در اولین روز نمایشگاه از برنده کمپین " از زمین تا ماه با ایکس33" تشکر و قدردانی شد و کارت طلایی سرویس های دوره ایی مادم‌العمر رایگان به ایشان هدیه داد شد. در پایان این مراسم نیز مدیران ارشد در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخگو بودند. آمادگی مدیران خودرو برای تولید خودرو های تمام برقی به شرط حمایت دولت، افزایش کیفیت و توان تولید با نهایی شدن خط جدید تولید مدیران خودرو و عرضه مدل های جدید در سال آتی از خبرهایی بود که میران ارشد مدیران خودرو وعده آن را به خبرنگاران دادند.

 

 

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .