نظر مدیرعامل مدیران خودرو بازدید از نمایشگاه خودرو

ژانگ همچنین بابیان اینکه همکاری دو کشور ایران و چین در تمامی زمینه ها به خصوص خودرو است، گفت: ایران سیزدهمین بازار جهان را از نظر وسعت فروش است و ما نیز برنامه های زیادی برای این بازار مهم و بزرگ داریم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۰۲:۱۱
نظر مدیرعامل مدیران خودرو بازدید از نمایشگاه خودرو

مدیرعامل مدیران خودرو در حاشیه نمایشگاه خودرو شهر آفتاب با بیان اینکه ایران با ۲۳۰ هزار خودرو عرضه شده در رتبه اول بازارهای صادراتی چری قرار دارد گفت: بعد از ایران روسیه با ۱۹۰ هزار خودرو در جایگاه دوم و برزیل رتبه سوم را در بازارهای صادراتی چری را دارا است.

به گزارش پدال نیوز، ژانگ همچنین بابیان اینکه همکاری دو کشور ایران و چین در تمامی زمینه ها به خصوص خودرو است، گفت: ایران سیزدهمین بازار جهان را از نظر وسعت فروش است و  ما نیز برنامه های زیادی برای این بازار مهم و بزرگ داریم.
او در بخش دیگری با اشاره به استقبال خوب بازدیدکننده ها از نمایشگاه خودرو شهرآفتاب تصریح کرد:  سال آینده 2 محصول جدید را یکی با برند mvm ودیگری را برند chery رونمایی می کنیم.
به گفته او ام وی ام ایکس 55 و چری تیگو 7 محصولات آینده مدیران خودرو در بازار ایران هستند.
ژانگ همچنین درباره تخفیفات ویژه نمایشگاهی نیز برای بازدیدکنندکان از نمایشگاه شهرآفتاب گفت: تخفیفات ویژه شرکت که به مناسبت ایام  دهه فجر آغاز شده بود در این نمایشگاه نیز ادامه دارد.
او در انتها نیز با اشاره به نمایش خودرو چری تیگو 7 نیز گفت: قیمت این خودرو به زودی اعلام می شود.
در ادامه نشست خبری امیرحسن امیری مدیر پروژه وب سایت خرید و فروش خودروهای دست دوم با بیان اینکه بدون تبلیغات، تاکنون استقبال مناسبی از این وب سایت شده است گفت: تعداد زیادی از مشتریان خودرو دست دوم خود را برای فروش معرفی کرده اند.
او ادامه داد: تعداد زیادی از خریداران خودروهای دست دوم نیز با توجه به تسهیلاتی که برای آن در نظر گرفته شده است ثبت نام کرده اند.
امیری در انتها نیز از  آغاز فاز دوم این پروژه در آینده نزدیک خبر داد.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .