برندگان اولین سری قرعه کشی طرح ماه مبارک رمضان

طی مراسمی اولین سری قرعه کشی نفرات برنده طرح ماه مبارک رمضان برگزار شد. بر این اساس برندگان مرحله نخست قرعه کشی تبلت از شهر های اصفهان، گنبد کاووس، طبس، شاهرود، بابل، کرمان، شهرکرد و یزد می باشند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | ساعت ۱۲:۰۳
برندگان اولین سری قرعه کشی طرح ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، در هفته گذشته طی مراسمی اولین سری قرعه کشی نفرات برنده طرح ماه مبارک رمضان برگزار شد. بر این اساس برندگان مرحله نخست قرعه کشی تبلت از شهر های اصفهان، گنبد کاووس، طبس، شاهرود، بابل، کرمان، شهرکرد و یزد می باشند.

شرکت مدیران خودرو از ابتدای ماه رمضان طرح فروش خود با نام «میزبان شماییم در ماه رمضان» را با هدف آشنایی بیشتر مشتریان با محصولات این برند آغاز کرده که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت. جوایز در نظر گرفته شده برای این جشنواره شامل 10 سفر به چین برای خریداران هریک از محصولات برند ام وی ام و 30 تبلت برای بازدید کنندگانی است که در طول ماه رمضان با حضور خود در نمایندگی‌های مجاز از محصولات شرکت مدیران خودرو دیدن نمایند.

 اولین سری قرعه کشی برنده خوش شانس سفر به چین چهارشنبه هفته جاری طی مراسمی مشخص و متعاقبا اعلام خواهد شد. لذا به مشتریانی که قصد خرید هر یک از محصولات برند ام وی ام را دارند، توصیه می شود زمان خرید خود را در روزهای جاری نهایی کنند تا از شانس برنده شدن سفر به چین نیز برخوردارد شوند..

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .