آغاز هفتمین سال فعالیت باشگاه هواداران شرکت مدیران خودرو

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ | ساعت ۰۹:۱۲
آغاز هفتمین سال فعالیت باشگاه هواداران شرکت مدیران خودرو

پنجشنبه 10 اسفندماه 1396 سالن بولینگ باشگاه ورزشی انقلاب تهران شاهد برگزاری جشن آغاز هفتمین سال فعالیت باشگاه هواردارن مدیران خودرو بود. این مراسم با حضور اعضای این باشگاه شامل خریداران خودرو های برند MVM و CHERY و همچنین مسئولین شرکت مدیران خودرو در فضایی صمیمی و پرهیجان با برگزاری برنامه های متنوع صورت گرفت تا یکی دیگر از گردهمایی های باشگاه مدیران خودرو نشان دهنده صمیمیت و ارتباط خریدران این دو برند با مسئولین شرکت باشد.
در این مراسم حاضرین با استفاده از فضای ایجاد شده ساعت مرفه را سپری کردند تا رقابت و رفاقت را در خانواده بزرگ مدیران خودرو تجربه کرده باشند. باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد ارتباط سریع تر برای بیان مشکلات و پیگیری و رفع هر چه بهتر آنها تشکیل شده است است و پیش بینی می‌شود با راه اندازی زیرساخت های ارتباطی قوی تر در بستر مجازی این ارتباط در سطح کشور توسعه پیدا کند. یکی از مهمترین برنامه های باشگاه مشتریان اجرای گردهمایی های اینچنینی در دیگر شهرهای ایران است تا اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو به معنای واقعی با یکدیگر در ارتباط بوده و واحد ارتباط با مشتری CRM بتواند با دریافت نظرات  و تجربیات مصرف کنندگان محصولات شرکت مدیران خودرو از شکل ارائه خدمات و محصولات بتواند مسیر بهبود و توسعه را برای ارائه بهتر این خدمات با سرعت بیشتری خدمت رسانی کند.
مشتریان محصولات شرکت مدیران خودرو می‌توانند با دنبال کردن شبکه های اجتماعی از آخرین برنامه ها و شیوه های ارتباطی با باشگاه هواداران مطلع شده و پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه نمایند.

 

 

 

نظرات

text

علی براری

date ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ clock ۱۲:۰۱

شروع وپایان جاده فقط با ام وی ام

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .