مديران خودرو غرفه برتر نمايشگاه شيراز

پرشين خودرو: مديران خودرو به عنوان غرفه برتر نمايشگاه خودرو شيراز سال 1391 انتخاب شد
۲۷ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۴:۱۰
مديران خودرو غرفه برتر نمايشگاه شيراز 

مديران خودرو غرفه برتر نمايشگاه خودرو شيراز شد

پرشين خودرو: مديران خودرو به عنوان غرفه برتر نمايشگاه خودرو شيراز سال 1391 انتخاب شد 

مديران خودرو غرفه برتر نمايشگاه خودرو شيراز شد.

به گزارش «پرشين خودرو»، با گذشت 4 ماه پس از دريافت لوح غرفه برتر توسط شرکت مديران خودرو در نمايشگاه خودرو اصفهان در بهمن ماه سال 1390 ، اين بار شرکت مديران خودرو در نمايشگاه خودرو شيراز لوح غرفه برتر را توسط رياست شرکت نمايشگاه هاي بين المللي استان فارس دريافت کرد .
شرکت مديران خودرو با سه محصول MVM110 ، MVM530 ،X33 و محصول جديد MVM315 و با همکاري دو نمايندگي برتر MVM در شهر شيراز، نمايندگي 141 با مديريت حريت و نمايندگي 285 با مديريت تشوير و از تاريخ 23 لغايت 26 خرداد ماه در نمايشگاه حضور يافت .
غرفه اين شرکت که فضايي به مساحت بالغ بر 400 متر مربع از نمايشگاه خودرو شيراز را به خود اختصاص داده بود شاهد استقبال چشمگير بازديدکنندگان از محصولات MVM بود و طبق نظرسنجي هاي انجام شده توسط شرکت نمايشگاه هاي بين المللي استان فارس بيشترين بازديدکننده را داشته است .
شرکت مديران خودرو تنها رونمايي اين نمايشگاه را با رونمايي محصول جديد خود با نام MVM315 اين نمايشگاه از آن خود کرد. اين خودرو در دو مدل سدان و هاچ بک در روز افتتاحيه توسط مديران ارشد اين شرکت رونمايي شد و از از استقبال بي نظيري توسط بازديد کنندگان برخوردار شد .
ام.وي.ام 315 توسط يک طراح معروف ايتاليايي طراحي شده است و سرشار از ظرافت،زيبايي و انرژي است.مشابه مفهوم طراحي در خودروهاي جگوار وبيتل،طراحي MVM315H از طراحي روز پيروي مي کند که اين طراحي V شکل جلو و پنجره بومرنگ شکل چراغ هاي جلو مشهود است .
ميزان سروصدا، لرزش و راحتي خودرو سه عامل اصلي در ارزيابي کيفيت ساخت خودرو مي باشند .MVM315H فضايي آرام براي راننده و سرنشينان فراهم مي سازد.تنظيمات 12دوري (لرزش، صدا،سختي )NVH ، مواد عايق صداي سه بعدي در هفت نقطه از MVM315H نظير در موتور و بدنه خودرو و همچنين 20جزييات بهينه سازي شده، صداي موتور را در سرعت ثابت به db43 مي رساند .
اين محصول جديد برند MVM مجهز به موتور 1500 ليتري است، حداکثر قدرت آن 107 اسب بخار، حداکثر گشتاور 3000/140 NM دور در دقيقه و حداکثر سرعت آن به 160 کيلومتر در ساعت مي رسد. گيربکس 5 دنده دستي با اين موتور منطبق گرديده است .
گفتني است وب سايت باشگاه هواداران مديران خودرو که تا کنون بالغ بر 2000 نفر کاربر را به عضويت خود درآورده است براي اولين بار در غرفه اين شرکت در نمايشگاه خودرو شيراز حضور يافت و و به معرفي خدمات خود از جمله ايجاد تعامل و تبادل نظر در ميان دارندگان و علاقه مندان محصولات MVM پرداخت .

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .