لذت جنگل نوردی با ایکس33 اِس

۰۲ آبان ۱۳۹۶ | ساعت ۰۵:۰۸
لذت جنگل نوردی با ایکس33 اِس

جنگل نوردی یکی از مفرح‌ترین فعالیت هایی است که در ایران کمتر به آن توجه شده است. برآن شدیم تا با تدارک و همراهی گروهی از دوستان از فصل پیش رو یعنی پاییز هزار رنگ استفاده کرده و رنگ و بوی جنگل را از نزدیک شاهد باشیم و همچینین با قابلیت های آفرودی ایکس33 اِس در این مسیر بیش از پیش خود را مواجه کرده و از سواری با آن در مسیرهای مختلف جنگلی لذت ببریم. تصمیم گرفتیم این جنگل نوردی 2 روزه را با اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو و برخی از صاحبان خودرو ایکس33 اِس و طبیعت دوست انجام دهیم.
طی یک فراخوان بیش از 100 نفر از دوستان با ثبت نام در وبسایت مدیران خودرو آمادگی خود را جهت شرکت در این برنامه اعلام کردند. قاعدتا به جهت محدود بودن امکانات صرفا امکان همراهی 10 خانواده در این برنام هخواهد بود که در ادامه گزارش های پیوسته که از این کمپین ارائه خواهد شد این ده خانواده معرفی خواهند شد.
این برنامه صبح پنج شنبه از تهران در مسیر جاده فیروزکوه آغاز و بعد از آن در قلب جنگل های ایران ادامه خواهد یافت. تیم اجرا کننده این کمپ دو روزه برنامه های مختلف و جذابی را برای اعضای این برنامه برنامه‌ریزی کرده‌اند. از شما خوانند نیز دعوت میشود تا با ما همراه باشید.

نظرات

text

حسین

date ۰۲ آبان ۱۳۹۶ clock ۱۰:۰۸

فقط امیدوارم واقعا قرعه کشی کرده باشن

text

علی عامریان

date ۰۲ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۹:۰۸

سلام من هم ثبت نام کردم امیدوارم تو این تجربه مهیج باخانواده ام باشم...اگر قرعه به نام من نیفتاد به بقیه دوستان و خانواده هاشون خوش بگذره...زنده باد مدیران خودرو

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .