قيمت خودرو شاسي بلند X33S اعلام شد

پيش از اين X33 در دو نسل قبلي خود موفق به فروش نزديک به 000,50 دستگاه در بازار ايران شده و انتظار مي‌رود با افزايش کيفيت ساخت در نسل سوم و همچنين تعبيه انبوهي از امکانات رفاهي و تجهيزات جانبي و البته طراحي زيبا و چشم نواز تر اين مدل فروش اين خودرو نيز با استقبال وسيعي روبرو شود. همزمان با مراسم اعلام قيمت X33s، فروش اين خودرو در بيش از 135 نمايندگي اين شرکت در سراسر کشور آغاز شده است.
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۰۴:۱۱
قيمت خودرو شاسي بلند X33S اعلام شد

به گزارش واحد روابط عمومي شرکت مديران خودرو، در شب گذشته طي مراسمي قيمت جديد ترين محصول مديران خودرو با نام X33s اعلام شد.

طبق اعلام واحد بازاريابي و فروش شرکت مديران خودرو بعد از رونمايي موفق خودرو X33s در نمايشگاه خودرويي مشهد و انتظارات اصحاب رسانه ومشتريان، طي مراسمي در شب چهارشنبه 17 شهرويور 1395 با حضور مدير عامل شرکت مديران خودرو آقاي ژانگ، معاون فروش و بازاريابي آقاي اکبري و ديگر اعضاي هيئت مديره در نمايندگي کد 193 شرق تهران قيمت اين خودرو اعلام گرديد. بر اين اساس قيمت نسل سوم خودرو X33 يا همان X33s با دو مدل فول (X33s Sport ) با رقم 000,890,768  ريال  و نيمه فول( X33s) با رقم 000,890,746  ريال اعلام گرديد تا بار ديگر به عنوان يک خودرو قابل اعتماد و پرطرفدار در بازه قيمتي زير 77 ميليون توماني ها باقي بماند. همچنين معاون بازاريابي و فروش شرکت مديران خودرو اظهار داشت، براي هر دو مدل نيز شرايط فروش نقد و اقساط در نظر گرفته شده است. در فروش اقساطي براي هر دو مدل پيش پرداخت اوليه 50 درصد خواهد بود و 50 درصد الباقي بصورت وام با بازپرداختهاي 12، 18، 24 و 30 ماه و با نرخ بازپرداخت بترتيب 17، 18، 19 و 20 درصد صورت خواهد گرفت. همچنين نرخ سود انصراف از خريد و جريمه تاخير در تحويل بترتيب 16 و 20درصد در نظر گرفته شده است.

خودرو شاسي بلند شهري X33s با بهرمندي از طراحي جلوپنجره و فرم ايروديناميک جديد، طراحي جديد تريم داخلي و افزايش کيفيت توليد و همچنين به امکانات و تجهيزات جديدي همچون صفحه نمايش 8 اينچي لمسي، سيستم تهويه هوشمند، کامپيوتر سفري، کنترل سيستم صوتي بر روي غربيلک فرمان، امکان رانندگي با حالت مصرف سوخت بهينه در ترافيک شهري ECO MODE، سيستم EBDو ABS براي ترمزها، سنسور و دوربين پارک عقب، سيستم کنترل فشار بادلاستيک، آينه اي ضد تابش مستقيم نور ، سيستم بلوتوث و پورت هاي USB و AUXمجهز شده است.

پيش از اين X33 در دو نسل قبلي خود موفق به فروش نزديک به 000,50  دستگاه در بازار ايران شده و انتظار مي‌رود با افزايش کيفيت ساخت در نسل سوم و همچنين تعبيه انبوهي از امکانات رفاهي و تجهيزات جانبي و البته طراحي زيبا و چشم نواز تر اين مدل فروش اين خودرو نيز با استقبال وسيعي روبرو شود. همزمان با مراسم اعلام قيمت X33s، فروش اين خودرو در بيش از 135 نمايندگي اين شرکت در سراسر کشور آغاز شده است.

هموطنان جهت اطلاع از شرايط دقيق فروش مي‌توانند به قسمت بخشنامه و شرايط فروش سايت مديران خودرو مراجعه نمايند.

نظرات

text

سعید از میناب استان هرمزگان

date ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ clock ۱۱:۰۶

خیلی این ماشین رو دوست دارم ولی حیف که جوانیمون و روزهایی که میتونستیم زندگی کنیم رو از دست دادیم ای کاش معلم نمیشدم میرفتم دنبال کار دیگه ای ...خداااااااااااااااااااا

text

سید.اسماعیل.نوده

date ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ clock ۱۱:۰۵

ماشین مدرن خوب وشیک عالی وبی نظیر

text

علیرضا صدر معانی شاهرود

date ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ clock ۰۲:۰۱

سلام. خیلی دوست دارم یکی از مدل داشته باشم . ولی در موقعیت عقلی که در خرید جهیزیه دخترم دچار مشکل هستم. نمیدونم چگون میشود با حقوق بازنشستگی این عروسک خوشگل و بخرم.. با این حال آرزو میکنم هر کی که داره .بهش خوش بگذره. ممنونم علیرضا صدر معانی.شاهرود.روستای مغان

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .