3 مسافر دیگر روسیه در دومین مراسم قرعه کشی مدیران خودرو مشخص شدند

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت ۰۷:۱۱
3 مسافر دیگر روسیه در دومین مراسم قرعه کشی مدیران خودرو مشخص شدند

بیست و پنجم بهمن ماه 1396 سالن نگین هتل بزرگ ارم تهران برای بار دوم شاهد مراسم قرعه کشی مسافران سفر به روسیه از بین خریداران خودرو 315 اکسلنت و پانزده برنده سرویس دوره ایی یکساله بود تا خانم ها  افسانه سعيدپور از سنندج،  سودابه شاکري آبرودي از رشت و  بهجت عباسي يادکوري از شیراز  سه برنده این دوره قرعه کشی و مسافر روسیه باشند. همچنین در ادامه 15 برنده سرویس دوره ایی یکساله رایگان نیز قرعه کشی شدند تا آقایان  ايرج مهمان روش،  مجتبي زارع ،  مجيد گمشادزهي ،  ميثم مددي،  مجتبي اميد،  فيروز اماني،  ايمان جلالي،  محمد حسين زاده يزدي،  احمد رضا ساکي ،  نهيان مرادي و خانم ها  الهه شهرو،  فاطمه شاهب،  آزيتا بيگدلو،  صديقه خزلي،  فاطمه السادات حسيني برندگان دور دوم قرعه کشی مدیران خودرو باشند. کمپین " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" که از 22 آذر ماه با محوریت معرفی خودرو 315 اکسلنت و بواسطه جذابیت و محبوبیت در بین جوانان آغاز شد، دور اول قرعه‌کشی در 26 دیماه برگزار شد و سه مسافر اول به روسیه مشخص شدند و به جهت استقبال خوب خریداران این طرح برای ماه دوم تمدید شد و سه جایزه سفر به روسیه و سرویس دوره ایی یکساله رایگان برای 15 خریدار دیگر تعیین شد تا در مراسم امروز برندگان آن نیز مشخص شوند.

کمپین "هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" برای ماه سوم نیز تمدید شد
مهندس اکبری، مدیر فروش برند ام وی ام ضمن بیان اینکه بسیار خرسندیم که بعنوان یک خودرو ساز سعی کرده‌ایم در حد توان و تناسب مسئولیت های اجتماعی در حوزه ورزش این کمپین را اجرا کنیم و بنوعی از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کرده باشیم، این طرح را برای سه برنده دیگر و خریدران 315 اکسلنت تمدید کرد تا 22 اسفند  نیز فرصت دوباره ایی برای شانس برنده شدن به کاروان مسافران مدیران خودرو به روسیه باشد.
بنابراین با تمدید این دوره 6 برنده از 9 مسافر این سفر مشخص شده اند و تنها تا 22 اسفند 96 زمان برای نهایی کردن خرید خودرو 315 و شرکت در قرعه کشی سفر به روسیه باقی است.
این طرح بطور سراسری در کلیه نمایندگیهای مجاز مدیران خودرو و در تمامی شهر ها اجرا میشود و هر خریدار این مدل در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مراجعه به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به نشانی www.mvmco.ir از جزئیات این کمپین مطلع و در آن شرکت نمایید.

نظرات

text

علی الیاسی

date ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ clock ۰۹:۱۱

برای ایکس 33 هم قرعه کشی بگذارید

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .