قرعه کشی یک‌دستگاه ام وی ام 110 شرکت مدیران خودرو انجام شد

صبح دیروز یکشنبه 10 تیرماه 1397 طی مراسم با شکوهی در نمایندگی 366 یزدانی و با حضور جمعی از خبرنگاران حوزه خودرویی و مدیران ارشد مجموعه مدیران خودرو، قرعه کشی بزرگ خودرو ام وی ام 110 صورت گرفت تا خانم سمیه عزتی برنده خوش شانس این قرعه کشی بزرگ مدیران خودرو باشد.
۱۱ تیر ۱۳۹۷ | ساعت ۰۳:۰۴
قرعه کشی یک‌دستگاه ام وی ام 110 شرکت مدیران خودرو انجام شد

ماه رمضان 97 یکی از بهترین فرصت های پیش روی مشتریان محصولات مدیران خودرو بود تا علاوه بر یک خرید فوق العاده و بهرمندی از شرایط فروش نقد و اقساطی از شانس برنده شدن در قرعه کشی یک‌دستگاه خودرو ام وی ام 110 اِس بهرمند شوند. بسیاری از مشتریان تصمیم خود را برای خرید در ماه رمضان نهایی و با قطعی کردن قرارداد خرید و تصمیم برای ورود به خانواده بزرگ مدیران خودرو از شانس برنده شدن در قرعه کشی بزرگ مدیران خودرو بهرمند شدند.

صبح دیروز یکشنبه 10 تیرماه 1397 طی مراسم با شکوهی در نمایندگی 366 یزدانی و با حضور جمعی از خبرنگاران حوزه خودرویی و مدیران ارشد مجموعه مدیران خودرو، قرعه کشی بزرگ خودرو ام وی ام 110 صورت گرفت تا خانم سمیه عزتی برنده خوش شانس این قرعه کشی بزرگ مدیران خودرو باشد. این خریدار خوش شانس در ایام ماه مبارک رمضان با خرید یک دستگاه خودرو ایکس 33 اس در نمایندگی 368 شهر تهران نمایندگی افتخار، خرید خود را قطعی کرده بود.

همچنین در خلال این مراسم قرعه کشی برندگان سفر به برزیل نیز انجام شد. این شانس برای کلیه خریدارانی که در طول ماه رمضان محصولات چری را خریداری کرده بودند میسر شده بود که در نهایت سه برنده خوش شانس سفر به برزیل مشخص شد و آقایان امیر نظران شمیرانی، جعفر رئوف صابر و قاسم ملک زاده برندگان خوش شانس این سفر هیجان انگیز خواهند بود.

شرکت مدیران خودرو طی سال های اخیر با توجه ویژه به بحث مشتری مداری و کسب رضایتمندی مشتری در حوزه های مختلف اعم از فرآیندهای فروش و تحویل و همچنین گسترش خدمات پس از فروش توفیق قابل توجهی را در این زمینه کسب کرده است. شرکت مدیران خودرو هم اکنون بعنوان پایدارترین شرکت خصوصی تولید کننده خودرو است که بطور مستمر و پایدار همراه حضور خود در ایران را حفظ کرده و همواره به دنبال توسعه محصولات خود بوده است و در حال حاضر بعنوان سومین خودرو ساز کشور و اولین شرکت خودرو سازی خصوصی ایران شناخته می‌شود.

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .