قدرت نمايي چري در نمايشگاه مسکو با محصولات جديد

همزمان با نمايشگاه بين المللي خودرو مسکو شرکت چري با ظاهري تازه 8 مدل جديد خود را ارائه و به طور رسمي از سري "امبيشن" خود که شامل t21 ، M16 و A19 در روسيه مي شود، رونمايي کرد
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۰۴:۱۱
قدرت نمايي چري در نمايشگاه مسکو با محصولات جديد

قدرت نمايي چري در نمايشگاه مسکو با محصولات جديد

پرشين خودرو: همزمان با نمايشگاه بين المللي خودرو مسکو شرکت چري با ظاهري تازه 8 مدل جديد خود را ارائه و به طور رسمي از سري "امبيشن" خود که شامل t21 ، M16 و A19 در روسيه مي شود، رونمايي کرد

.

chery

به گزارش خبرنگار «پرشين خودرو»، اين نمايشگاه که بزرگترين و تاثيرگزارترين نمايشگاه روسيه در نوع خود است، که در 27 آگوست در نمايشگاه بين المللي کورکاس افتتاح شد .
در اين سري، براي اولين بار است که T21 خارج از مرزها رونمايي مي شود . جيمز هپ (James Hope) مدير مدلينگ چري، به معرفي کانسپت طرح "امبيشن " Ambition چري پرداخت .
سري امبيشنambition به طور جامع با ارتقا کيفيت و طراحي ظريف، حس رانندگي را با رعايت استانداردهاي دقيق فناوري بهبود داده و به لحاظ مدلينگ، فضا، قدرت کنترل و امنيت کاملاً پاسخگوي خواسته هاي مشتريان است .
همزمان با رونمايي اولين مدل چري با تصوير جديدي ازاين برند، M16 توانست تجربه اي عالي از طراحي، راحتي و به طور خاص امنيتي ستودني را به مصرف کنندگان عرضه کند.اين خودرو در تست هاي تصادف C-NCAP در رده خودرو هاي 5 ستاره قرار گرفت و همينطور موفق به گرفتن نتايج فوق العاده اي نيز مطابق با استاندارد IIHS آمريکا در تست تصادف شد .
با توجه به بستر جديد چري، T21 يکي از مدل هاي کليدي براي نمايش تغيير استراتژي هاي چري است . فروش مدل ميني A19 نيز از نکات برجسته است. در روسيه هر دو مدل برتري مشخصي در قدرت، امنيت، ويژگي ها، ظاهر بيروني و راحتي داخل خودرو نسبت به محصولات مشابه نشان دادند .
اززمان ورود به بازار روسيه از سال 2005، چري به موجودي بازاري معادل 180000 دستگاه بيشتر از رقباي چيني خود در بازار روسيه دست يافت و در نتيجه آن از شهرت و اعتبار برند بهره مند شده است . با عملکرد فوق لعاده T21 و A19 در پيش فروش آنها، رونمايي لاين "امبيشن" در نمايشگاه باعث پيشي گرفتن بازار رقابتي چري از ساير رقبا در روسيه شد و وجهه محصولات آن را تا حد زيادي در روسيه ارتقا بخشيد .

     

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .