فستيوال سفر شگفت انگيز با 33 برگزار شد

شرکت مديران خودرو طبق وعده قبلي فستيوال «سفري شگفت انگيز با ايکس 33» را در جاده هاي شمال ايران برگزار کرد
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۰۲:۱۱
فستيوال سفر شگفت انگيز با 33 برگزار شد

مديران خودرو به عهد خود وفا کرد

برگزاري فستيوال سفر شگفت انگيز با ايکس 33

عصرخودرو: شرکت مديران خودرو طبق وعده قبلي فستيوال «سفري شگفت انگيز با ايکس 33» را در جاده هاي شمال ايران برگزار کرد

 

به گزارش پايگاه خبري «عصرخودرو» در اين طرح، مشترياني که از نيمه شعبان تا عيد سعيد در نمايندگي هاي مجاز سراسر کشور اقدام به خريد خودرو ايکس 33 کردند، اين فرصت را داشته اند تا با دريافت کارت ويژه "سفري شگفت انگيز با 33" از نمايندگي هاي مديران خودرو شانس خود را براي جوايز اين طرح _"سفري شگفت انگيز با 33" و يا"330 ليتر بنزين رايگان" بيازمايند. همچنين اعضاي فعال باشگاه هواداران MVMعلاقمند به عکاسي، با شرکت در مسابقه عکس اين باشگاه و ثبت آثارشان، شانس خود را براي دست يابي به جايزه اول اين طرح آزمودند .

کارناوال 33 خودرو X33 مسير خود را از تهران به سمت ماسوله آغاز و پس از بازديد از روستاي ماسوله و بازار سنتي آن به سمت رشت و پس از آن به سمت لاهيجان حرکت خود را ادامه دادند .

 

گروه پس از بازديد موزه چاي لاهيجان از استان گيلان عبور کرده وبه سمت محل اقامت خود در شهر زيباي رامسر حرکت کردند. در روز دوم اين برنامه 33 خودرو مجددا مسير خود را در استان مازندران با طبيعت گردي و صرف ناهار در جنگل 2000 ادامه داده و مراسم اختتاميه اين سفر جاده اي در پايان روز دوم در منطقه توريستي نمک آبرود برگزار شد .

شايان ذکر است در اين طرح مشتريان شرکت مديران خودرو از شهرهاي مختلف حتي با طي مسافت طولاني از شهرهايي نظير کرمان ، شيراز ، دزفول و ... خود را به ايستگاه اول اين سفر در شهر تهران رسانده و با ساير شرکت کنندگان به ماسوله عزيمت کردند. در پايان طبق اعلام قبلي کارت هديه به ارزش ده ميليون ريال به هر يک از شرکت کنندگان خوش شانس اين طرح اهدا شد

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .