آغاز فروش مدل 97 محصولات MVM

۲۳ دی ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۱۰
آغاز فروش مدل 97 محصولات MVM

به گزارش واحد روابط عمومی ، شرکت مدیران خودرو ضمن آغاز فروش مدل 97 انواع خودرو های برند MVM شامل خودرو های ایکس33اِس، ایکس22 و 315 اکسلنت اعلام کرده است کلیه محصولات مدیران خودرو مطابق با استاندارد های جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان استاندارد بوده و تمامی مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط اخذ شده است. مهندس اکبری معاون بازاریابی و فروش برند MVM با اعلام این خبر اظهار داشت: "تمام توان عملیاتی واحد های اجرائی را بکار گرفته ایم تا خودرو های مشتریان را پیش از زمان وعده داده شده به مشتریان تحویل دهیم و سعی داریم این روند را تا آخرین روز‌های کاری سال 96 ادامه داده تا رضایت مشتریان را بیش از پیش کسب کنیم."
معاون بازاریابی و فروش برند MVM  شرکت مدیران خودرو با اشاره به دو کمپین در حال اجراء شامل " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" برای 315 اکسلنت و  " از زمین تا ماه با ایکس33" اظهار داشت : " در سال 96 سعی کردیم با فعالیت های مشتری محور بعنوان یک پشتیبان و همراه همواره ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنیم و به شکل های مختلف خدمات خود را ارائه کنیم و معتقدیم در سال جاری یکی از فعال‌ترین تیم‌های بازاریابی را در بین شرکت های همکار داشته ایم" .
اخیرا شرکت مدیران خودرو دو کمپین را برای مشتریان به اجرا گذاشته است.
کمپین اول " هیجان جام جهانی با مدیران خودرو" که طی قرعه کشی به سه خریدار خوش شانس خودرو 315 اسپورت اکسلنت سفر رایگان برای تماشای مسابقه فوتبال جام جهانی 2018 به روسیه و به 15 نفر دیگر سرویس دوره ایی رایگان یکساله اهداء خواهد شد. این کمپین از 22 آذر آغاز و تا 22 دیماه ادامه خواهد داشت.
کمپین دوم با نام " از زمین تا ماه با ایکس33" با موضوع یافتن بیشترین پیمایش صورت گرفته با هریک از مدل های خودرو ایکس33 می باشد که در نهایت جایزه ویژه ایی را برای مالک خودرویی که بیشترین کیلومتر طی شده با ایکس33 را داشته در نظر گرفته شده است و به 33 نفر بعدی نیز سرویس دوره ایی رایگان یکساله اهداء خواهد شد.
 هر یک از علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات و جزئیات کمپین های در حال اجراء برای مشتریان  خانواده بزرگ مدیران خودرو به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس  www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .