فراخوان شرکت در مسابقه هفت‌چین 1398 مدیران خودرو

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ | ساعت ۰۵:۱۲
فراخوان شرکت در مسابقه هفت‌چین 1398 مدیران خودرو

ایرانیان به رسم یک سنت دیرین، از راه رسیدن بهار را جشن گرفته و بساط یک مهمانی باشکوه را آماده می کنند. همگان به تکاپو می افتند، به پاس تولد دوباره طبیعت، سفره ای برپا می کنند و در کنار خانواده و دوستان منتظر می مانند تا بهار زنگ خانه­شان را بزند. سفر کردن نیز از آداب دیگر عید نوروز است که با هدف صله رحم، تفریح و یا زیارت انجام می شود.

به پاسداشت این سنت­های دیرین و نیکو امسال نیز شرکت مدیران خودرو بر آن شد تا طبق روال سال های گذشته اقدام به برگزاری سومین دوره مسابقه عکاسی نوروز با عنوان «هفت چین» نماید. مسابقه هفت چین سال 1398 در سه دسته بندی موضوعی از تاریخ 28 اسفند 1397 لغایت 28 فروردین 1398 به مدت یک ماه برگزار می گردد. دسته اول مسابقه با موضوع «ام وی ام و سفره هفت چین» می باشد و شرکت کنندگان می توانند تصویری از سفره هفت چین خود را که در آن یک المان از شرکت مدیران خودرو (نظیر سوئیچ خودرو، نقاشی یکی از محصولات، عکس خودرو و..) گنجانده شده است ارسال نمایند. دسته دوم با موضوع «ام وی ام و خانواده» بوده و علاقه مندان می توانند با ارسال یک تصویر خانوادگی در کنار یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در این مسابقه شرکت کنند. دسته سوم نیز با موضوع «ام وی ام و سفر» می باشد که شرکت کنندگان با ارسال یک تصویر مرتبط با سفر و گردشگری که یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در آن حضور داشته باشد وارد این دسته موضوعی از مسابقه می شوند.

 

لازم به یادآوری است که در دور اول مسابقه عکاسی که در نوروز 1396 و با استقبال خوب شرکت کنندگان برگزار شد، برندگان هفت چین مدیران خودرو یک هفته میزبان شرکت چری در کشور چین بوده و لحظات به یادماندنی را تجربه کردند. دور دوم این مسابقه نیز در نوروز 1397 و با استقبال بسیار خوبی برگزار شد و برندگان وجه نقد 6 میلیون تومانی دریافت کردند. برای مسابقه هفت چین سال 1398 نیز 1+6 جایزه ارزنده برای هر یک از برندهای ام وی ام و چری در نظر گرفته شده است، به این ترتیب که 2 نفر برتر هر دسته موضوعی (6 نفر از هر برند) کارت هدیه نقدی به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد و یک نفر از هر برند نیز جایزه اصلی و برتر مسابقه را دریافت خواهد کرد که یک دستگاه گوشی تلفن همراه می باشد.

برای شرکت در این مسابقه کافی است به صفحه رسمی مسابقه به آدرس  www مراجعه کنید و با مطالعه دقیق شرایط در آن شرکت نموده و از هدایای ارزنده این مسابقه بهره مند شوید.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .