ایکس 22 در برزیل

کارخانه تولیدی محصولات چری در برزیل همزمان با مراسم سالیانه خود شروع تولید محصول جدید ایکس 22 (TIGGO 2) را در این کارخانه جشن گرفت.
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ساعت ۱۰:۰۳
ایکس 22  در برزیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، به نقل از وب‌سایت چری اینترنشنال ، 19 مِی 2017 کارخانه تولیدی محصولات چری در برزیل همزمان با مراسم سالیانه خود شروع تولید محصول جدید ایکس 22 (TIGGO 2) را در این کارخانه جشن گرفت. این مراسم با حضور مدیران ارشد، مهندسین و کارکنان کارخانه چری در برزیل برگزار شد. انتظار می‌رود پس از عرضه ایکس22 در بازار برزیل سهم فروش چری در این کشور افزایش پیدا کند و این بار ایکس 22 رکورد فروش خود را پس از عرضه در برزیل ثبت کند.

توماس وانگ مدیر عامل شرکت چری در برزیل خودرو ایکس 22 را محصولی با کیفیت و توانمند از نظر تکنولوژی های بکار گرفته شده در این محصول معرفی کرد. وانگ کیفیت تولید بالا، طراحی جذاب و به روز و همچنین بکارگیری فناوری های شرکت های بنام تولید کننده قطعات مختلف این خودرو را از نقاط قوت ایکس 22 دانست و از کارکنان خود خواست تا کمال دقت و تلاش خود را برای موفقیت این محصول بکار گیرند. در خلال برنامه کلیه کارکنان با درج امضاء خود بر روی بدنه یک خودرو ایکس 22 آن را بعنوان نمادی از تعهد خود برای دقت تولید این محصول معرفی کردند.

 

خط تولید کارخانه ایکس 22 برزیل بعنوان یکی از مراکز استراتژیک تولیدات محصولات چری است که در سال 2010 با سرمایه اولیه 4 میلیارد دلار در وسعتی بالغ بر 400 هکتار آغاز بکار کرد. همچنین چری برزیل اقدام به راه اندازی پارک طراحی صنعتی با آخرین استانداردهای روزجهانی کرد تا یکی از تخصصی ترین مراکز طراحی را در اختیار مهندسان قرارداده باشد. کارخانه چری در برزیل موفق شد در سال 2014 اولین سری از محصولات 100 درصد تولیدی برزیل را روانه بازار برزیل کند تا سطح رقابت با سایر عرضه کنندگان داخلی و خارجی خودرو در برزیل افزایش داده باشد.

در سال 2017 چری بطور متوالی اقدام به راه اندازی خطوط تولید و عرضه ایکس 22 در مناطق مختلف جهان از جمله برزیل، ایران و روسیه کرد. کیفیت تولید بالای این محصول و همچنین بهره مندی از فن آوری های روز دنیا در ایکس 22 ضریب موفقیت این محصول را دو چندان کرده است. استقبال گسترده مشتریان بخصوص جوانان از ایکس 22 در سرتاسر نقاط عرضه شده نشان از وجود حس جوانی در این محصول دارد . ایکس22 پیش از این در نیمه دوم سال گذشته توسط شرکت مدیران خودرو در ایران معرفی و عرضه شد و تا کنون چند هزار دستگاه از این خودرو به مشتریان تحویل داده شده است. طراحی زیبا ، برخوداری از امکانات رفاهی و ایمنی بالا، آن را بعنوان یک کراس اُوِر پرطرفدار در بین خریداران بازه قیمتی 50 تا 70 میلیون تومان قرارداده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این محصول می‌توانند به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .