طرح تکريم ازدواج مديران خودرو با موفقيت به پايان رسيد

به گزارش واحد روابط عمومي شرکت مديران خودرو، اين شرکت در راستاي تحقق بخشيدن به مسئوليت هاي اجتماعي خود ، طرح تکريم ازدواج را از عيد مبعث لغايت شروع ماه مبارک رمضان تدوين و اجرا نموده و افتخار داشت تامين خودروي زوج هاي جوان جهت برگزاري مراسم ازدوجشان را عهده دار شود.
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۱۰:۱۱
طرح تکريم ازدواج مديران خودرو با موفقيت به پايان رسيد

طرح تکريم ازدواج در آستانه ماه مبارک رمضان با موفقيت به پايان رسيد

 

به گزارش واحد روابط عمومي شرکت مديران خودرو، اين شرکت در راستاي تحقق بخشيدن به  مسئوليت هاي اجتماعي خود ، طرح تکريم ازدواج را از عيد مبعث لغايت شروع ماه مبارک رمضان تدوين و اجرا نموده و افتخار داشت تامين خودروي زوج هاي جوان جهت برگزاري مراسم ازدوجشان را عهده دار شود.

 

در اين طرح سراسري که با استقبال گرم جوانان در سرتاسر کشور مواجه شد، مديران خودرو با استفاده از تمام ظرفيت هاي ممکن و با همکاري نمايندگان خود، موفق شد پاسخگوي اکثريت درخواست هاي ثبت شده توسط مردم عزيزمان  باشد.

 

در طرح تکريم ازدواج شرکت مديران خودرو محصولات MVM ( به انتخاب مشتري) را به همراه راننده  جهت برگزاري مراسم ازدواج از صبح روز مراسم لغايت پايان مراسم در اختيار زوجين قرار داده تا بتواند سهم کوچکي در برگزاري اين مراسم فرخنده را عهده دار باشد.

 

شرکت مديران خودرو ضمن عرض تبريک و آرزوي خوشبختي براي عزيزاني که مراسم خود را در طول اين ايام مبارک برگزار کرده و خودروي MVM را به عنوان خودروي مراسم ازدواج خود برگزيده اند، ياد آور مي شود پيام هاي محبت آميز دريافت شده از طرف شرکت کنندگان در اين طرح موجب دلگرمي دست اندرکاران اين پروژه در استمرار و بهبود انجام مسئوليت هاي اجتماعي خود مي باشد .

 

همچنين اين شرکت در نظر دارد از سه زوجي که زيباترين گل آرايي خودروهاي MVM را ارائه داده اند ، با اهداي سکه تمام بهار آزادي  تقدير به عمل آورد.

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .