طراحي چيني در اروپا مقام آورد

اين خودرو به دنبال عملکرد بهتري که نسبت به ديگر خودروهاي مفهومي از کشورهايي همچون آمريکا، ژاپن و ميزبان اروپائي اين نمايشگاه از خود نشان داد
۲۹ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۹:۱۰
طراحي چيني در اروپا مقام آورد

 

 


 

طراحي چيني در اروپا مقام آورد


 

 

خودروي مفهومي Chery TX محصول خودروسازي چري چين در هشتاد و سومين نمايشگاه بين المللي خودرو ژنو با طراحي مفهومي پيشرفته خود تحسين متخصيص و داوران جهاني را کسب کرد .

به گزارش ايسنا، اين خودرو به دنبال عملکرد بهتري که نسبت به ديگر خودروهاي مفهومي از کشورهايي همچون آمريکا، ژاپن و ميزبان اروپائي اين نمايشگاه از خود نشان داد، جايزه "بهترين خودروي مفهومي سال" را از آن خود کرد .

اين موفقيت، بزرگترين جايزه بين المللي در زمينه طراحي خودرو است که خودروسازان چيني تا امروز موفق به دريافت آن گشته اند و به دليل دقت ويژه زيبايي شناسي اين استاندارد معتبر در صنعت طراحي اروپا، کسب جايزه" بهترين خودروي مفهومي سال" جايگاه جهاني معتبري را براي " طراحي چين" و در پي آن " ساخت کشور چين" در صنعت خودروسازي اين کشور به دنبال خواهد داشت .

 

طراحي خودرو Chery TX از طبيعت الهام گرفته است و جزئيات به کار رفته در طراحي اين مدل مفهومي، الهام بخش ريتم و حرکت آب در طبيعت است. طراحان اين خودرو به دنبال دستيابي به طرحي از هماهنگي بين انسان و طبيعت اين مدل را ارائه کرده اند .

بر اساس Car Auto Design News سايت معتبر بين المللي طراحي خودرو، جايزه بهترين طراحي خودرو در سال 2012 شامل دو بخش است .

" بهترين خودروي توليد انبوه شده در سال" که خودروسازي BMW آن را به دست آورد و " بهترين خودروي مفهومي سال" که خودروسازي Chery آن را کسب کرد .

به گفته Huaqiong سخنگوي شرکت چري، مدل مفهومي Chery TX اولين خودروي مفهومي طراحي شده در اين شرکت است که بر اساس جديدترين طراحي‌هاي مفهومي و استانداردهاي بين‌المللي پس از تحولات همه جانبه در Chery ارائه شده است و نشان دهنده اصلاحات اين خودروسازي در زمينه طراحي مفهومي و فرايندها و از همه مهمتر سيستم R & D در Chery است .

انتهاي پيام

 

 

 

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .