سفر برندگان مسابقه عکاسی مدیران خودرو به چین آغاز شد

آقایان بابک قدس ورزنده و سینا سهیلی دو برنده مسابقه عکاسی کمپین رنگی‌شو و سلام چری مدیران خودرو، توانستند با ثبت لحظه های ناب از طبیعت و محصولات مدیران خودرو برنده مسابقه عکاسی شوند تا راهی سفری سیاحتی به کشور چین شوند.
۰۱ آبان ۱۳۹۷ | ساعت ۰۳:۰۸
سفر برندگان مسابقه عکاسی مدیران خودرو به چین آغاز شد

شرکت مدیران خودرو با هدف آشنایی مشتریان با مجموعه خودروهای برند MVM  و CHERY در مرداد ماه 1397 کمپین عکاسی را با موضوع طبیعت و خودرو برگزار کرد. حضور در این مسابقه و ارسال آثار برای عموم آزاد بود و شرکت کنندگان توانستند در زمان برگزاری این مسابقه بیش از 1000 تصویر ارسال کنند.

سفر این دو برنده به مقصد شانگهای چین از سه شنبه شب آغاز می‌شود و با برنامه های متنوع تیم استقبال کننده چینی تا یک هفته ادامه خواهد داشت. مسافران ایرانی به همراه تیمی از برندگان دیگر کشورها به سه شهر توریستی شانگهای، سوجو و ووهو عزیمت خواهند کرد تا از جاذبه های توریستی این شهر ها دیدن کنند. بازدید از فرهنگ و آداب رسوم 5000 ساله چین، موزه ها و همچنین پیشرفت های حاصله در تکنولوژیهای بکار گرفته شده در چین صورت خواهد گرفت. در پایان تیم بازدید کننده به شهر وهوو محل کارخانه چری چین اعزام خواهند شد تا از آخرین محصولات و دستاورد های خودرو سازی این شرکت بازدید کرده و محصولات جدید تست نمایند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .