پنجمین دوره رقابت های فنی جامع خدمات پس از فروش مدیران خودرو برگزار شد

۰۴ آبان ۱۳۹۶ | ساعت ۰۶:۰۸
پنجمین دوره رقابت های فنی جامع خدمات پس از فروش مدیران خودرو برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، پنجمین دوره رقابت‌های فنی جامع خدمات پس از فروش مدیران خودرو پنج شنبه چهارم آبان برگزار گردید. شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با هدف ارزیابی میزان مهارت پرسنل نمایندگی های خدمات پس از فروش و در نهایت تهیه و تنظیم برنامه های آموزشی لازم جهت ارتقاء مهارت‌های فنی این پرسنل بطور همزمان در 9 استان کشور برگزار کرد. این آزمون با کمک سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور در استان های البرز، گیلان، مازندران، خراسان رضوی، کرمان، کرمانشاه، فارس، آذربایجان شرقی و اصفهان در بین 841 نفر از پرسنل خدمات پس از فروش 130 نمایندگی مجاز شرکت مدیران خودرو و از شاخه‌های کارشناس فنی، پذیرشگر، امدادگر فنی ،تکنسین مکانیک، تکنسین برقکار و تکنسین جلوبندی برگزار گردید.

شایان ذکر است شرکت چری چین هر ساله مسابقات مهارت فنی را در بین شرکاری تجاری خود از کشور های مختلف برگزار می‌کند که اعضای تیم ایران در سال 2014 و 2016 به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کرده بودند.

اخیرا شرکت مدیران خودرو با سیاست افزایش رضایت مشتریان تمرکز خود را در حوزه خدمات پس از فروش افزایش داده و با بهبود راهبردهای مبتنی بر توسعه بازار، رهبری هزینه، و توسعه محصول و همچنین افزایش سطح ارائه خدمات در نمایندگی های مجاز سعی در تقویت خود رد این حوزه ها را دارد.

شرکت مدیران خودرو معتقد است افزایش رضایتمندی مشتریان قدیمی در حوزه خدمات پس از فروش بازر فروش محصولات را در آینده تضمین خواهد کرد. در سال های اخیر شرکت مدیران خودرو در حال افزایش کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات خود بوده است که امر باعث افزایش سهم مدیران خودرو از بازار خودرویی ایران است.

 

 

نظرات

text

حمید رضا ریاحی مهر

date ۰۶ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۱:۰۸

با سلام بنده یک سوال داشتم وان اینکه چرا بعضی از مدل های ماشین mvm نشان دهنده دمای آب نداره و آیا این یک ضعف در طراحی ساخت نیست به عنوان مثال ماشین mvm550 اتومات ممنون

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .