درخشش تيگو در آسمان شاسي بلندها

پرشين خودرو: با رشد سريع صنعت خودرو انواع فراواني از اتومبيل هاي گوناگون توليد و وارد بازار شده اند. SUV ، MPV و ساير خودروهاي مجموعه V با سرعت بالايي رو به افزايش هستند.
۲۵ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۳:۱۰
درخشش تيگو در آسمان شاسي بلندها

پرشين خودرو: با رشد سريع صنعت خودرو انواع فراواني از اتومبيل هاي گوناگون توليد و وارد بازار شده اند.

SUV ، MPV و ساير خودروهاي مجموعه V با سرعت بالايي رو به افزايش هستند.

 در ميان اين خودروهاي V ، تيگو جلب توجه مي کند.

سه شنبه 3 اسفند

به گزارش «پرشين خودرو»، خودروي مفهومي جديد و يا NC V يک نوع منحصر بفرد مي باشد.

 NCV هم برگرفته از سدان، SUV و MPV و هم متمايز با آن است.

 NCV اقتباسي از سدان ولي با توانايي Passing SUVو زيبايي و جاداري MPVاست.
فعالين بخش خودرو معتقدند که ظهور و پيدايش تيگو NCV نه تنها به توسعه صنعت خودرو مي انجامد بلکه باعث تقسيم بندي هاي آتي نيازهاي مشتريان ميگردد.
تيگو با مفهومي و فرمي منحصر به فرد تنها ترکيبي ساده از سدان، SUV و MPV نيست بلکه ادغامي هنرمندانه از ظرافت داخلي و زيبايي خارجي است.
NCV در واقع پديد آورنده مفهوم جديدي از سدان است. تيگو با به کار گيري شاسي سدان هاي سطح بالا و متوسط کارکردي راحت و آسان را فراهم مي سازد.
در عين حال فاصله 190 ميلي متري آن از سطح زمين بدنه خودروي بالاتر و افق رانندگي وسيع تر به وجود مي آورد که براي راننده تجربه رانندگي کاملا جديدي در مقايسه با سدان به وجود مي آورد.
علاوه بر اين سيستم تعليق مجزاي تيگو به طور بخصوص توسط شرکت لوتوس تنظيم شده است توانايي Passing و راندگي راحت را تضمين مي کند و قابليت فرمانپذيري در سرعت بالا و پابداري رانندگي را افزايش مي دهد.
تيگو همچنين مجهز به تکنولوژي هوشمند جهارچرخ استفاده مي باشد که تنها دربهترين خودروهاي سدان نظيرآئودي و ولوو استفاده شده است و آنرا معرف و نماينه خودروهاي NCV مي سازد.
اين روزها خودروتبديل به فضايي از زندگي انسانها گرديده است که نه تنها بخشي از فعاليتهاي روزمره انسانها در آن صورت ميگيرد بلکه دربرگيرنده آرزوها، عواطف وآمال است.
از اين رو ايجاد فضايي راحت و دنج اهميت فراواني در طراحي خودرو دارد. تيگو در عين اينکه ظرافت و راحتي سدان را به ارث برده است جاداري و انعطاف پذيري MPV را نيز داراست. در نتيجه ترکيب نشيمن آن منعطف مي باشد و تجربه اي رانندگي به وجود مي آورد که با خودروهاي سدان منفاوت مي باشد.
متخصصين معتقدند که تيگو نماينده خودروهاي سدان شخصي شده است و در آينده خودرو ها ي بيشتر و بيشتري از اين نوع به وجود خواهند آمد.
با محبوبيت رو به افزايش خودروهاي سدان مفهوم خريد خودرو در حال تغيير است خريداران خودرو ديگر تنها به دنبال سداني با ظاهري بزرگ منش و خوددار نيستند بلکه معتقدند که سدان بايستي پاسخگوي نيازهاي زندگي شهري باشد، منعکس کننده سبک زندگي شخصي افراد و بيش از گذشته کاربرد ي و داراي المان هاي اسپرت باشد. تيگو با اين پس زمينه به وجود آمده است.
با در نظر گرفتن نياز هاي شهري در بازارانتظار ميرود تيگو سهم زيادي از بازار SUV را به دست آورد و توجه مشتريان زيادي را جلب کند.
در آينده اي نزديک خودرو سازان وارد بازار رقابت NCV خواهند شد. با گسترش بازار خودرو NCV شاهد رشد و توسعه اي شکوفا خواهد بود.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .