در بازار ايران مي مانيم

مديرعامل يک گروه خودروساز چيني در نشستي خبري در تهران با توجه به اصل کيفيت، تصريح کرد: فلسفه حضور ما در بازار خودروي ايران، ارايه خودروهاي اقتصادي با کيفيت و بادوام است و اين را در عمل به اثبات خواهيم رساند
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ساعت ۱۲:۱۱
در بازار ايران مي مانيم

خودروسازان چيني: در بازار ايران مي مانيم

تهران - ايرنا - خودروسازان چيني که با پيشرفت مذاکرات ژنو، به ادامه حضور خود در بازار خودروي ايران ترديد داشتند، گزينه ماندن و رقابت با رقباي احتمالي جديد در اين بازار را بر گزينه ترک بازار ترجيح داده اند.


mvm

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادي ايرنا، اگرچه چند ماهي از توافقات ژنو مي گذرد، اما چيني ها حضور خود در بازار خودروي ايران را تقويت کرده و به گونه اي که مدعي شدند توان رقابت با خودروسازان غربي در بازار ايران را نيز دارند.

چيني ها براي ادامه حضور در بازار خودروي کشورمان بايد به خواست مشتريان ايراني خود که همان توليد خودروهاي با کيفيت است، گردن نهاده و محصولات قابل قبولي از اين منظر به بازار عرضه کنند .

مديرعامل يک گروه خودروساز چيني در نشستي خبري در تهران با توجه به اصل کيفيت، تصريح کرد: فلسفه حضور ما در بازار خودروي ايران، ارايه خودروهاي اقتصادي با کيفيت و بادوام است و اين را در عمل به اثبات خواهيم رساند .

جو بيرن در اين نشست با اذعان براينکه بدنبال فروش بيشتر و کسب سهم بيشتر بازار خودروي ايران هستيم، افزود: از اين منظر، سهم بازار براي هريک از رقبا، تنها توسط مشتريان تعيين خواهد شد .

وي با بيان اينکه در ابتداي ورود به بازار ايران با مشکلات مختلفي مواجه بوديم، در عين حال تصريح کرد: اعتقاد ما براين است که بايد در کيفيت بهترين عملکرد را داشته باشيم .

مديرعامل خودروسازي چري چين با پيش بيني توليد بيش از يک ميليون دستگاه خودرو طي سال جاري در بازار خودروي ايران، گفت: چنانچه اين ميزان خودرو توليد شود به طور قطع بازار خودروي ايران از رشد قابل توجهي نسبت به سال 92 خواهد داشت .

وي سپس بازار خودروي ايران را بزرگترين بازار در دنيا دانست و افزود: موقعيت جغرافيايي ايران در خاورميانه امکان بسيار خوبي را فراهم مي کند تا از موقعيت لجستيک آن در اين منطقه استفاده کرده و اگر اين امکان فراهم شود تا با همکاري خودروسازان ايراني، خودرو توليد کنيم براي تبديل شدن ايران به پايگاه صادراتي خودروهاي خود، آمادگي داريم .

مديرعامل اين گروه خودروسازي چيني، درباره بازار خودروي چين نيز گفت: بازار خودروي چين با توليد 22 ميليون دستگاه در سال بزرگترين بازار خودروي در جهان به شمار مي آيد ضمن آنکه در اين بازار بسياري از برندهاي مطرح بين المللي اقدام به سرمايه گذاري کرده و به توليد محصول مي پردازند .

بيرن افزود: چري در بازار چين در کنار ساير برندهاي مطرح بين المللي در حال رقابت است لذا چرا نتواند در بازار خودروي ايران به اين رقابت بپردازد، ضمن آنکه رقابت در بازار خودروي چين بسيار سخت تر از بازار خودروي ايران است .

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .