خوش اقبالي X33 در بازار شاسي بلند ها

شرکت مديران خودرو که محصولات چري چين را در کشور مونتاژ مي کند، در ميان خودروسازان بخش خصوصي بهترين عملکرد را به خود اختصاص داده است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۱۱:۱۰
خوش اقبالي X33 در بازار شاسي بلند ها
 

 

خوش اقبالي ايکس 33 در بازار شاسي بلندها
پرشين خودرو: شرکت مديران خودرو که محصولات چري چين را در کشور مونتاژ مي کند، در ميان خودروسازان بخش خصوصي بهترين عملکرد را به خود اختصاص داده است.
به گزارش «پرشين خودرو»، در شرايطي که خودروسازان بخش خصوصي با مشکلات زيادي در توليد روبرو بوده و با افت چشمگير توليد روبرو شده اند، مديران خودرو با توليد حدودا 20 هزار دستگاهي خود طي 11 ماهه سال جاري يک تنه بار توليد بخش خصوصي را به دوش کشيده و مقدمات رشد توليد کلي خصوصي‌ها را در کشور فراهم کرده است.
اين شرکت توانسته در 11 ماهه سال جاري روند رو به رشد توليد را در کارنامه خود ثبت کرده و 19 هزار و 500 دستگاه انواع خودرو سواري توليد و روانه بازر کشور کند.
شرکت مديران خودرو موفق شده در 11 ماه سال 90، 6 هزار و 700 دستگاه MVM 110، پنج هزار و 500 دستگاه MVM 530 و هفت هزار و 300 دستگاه MVM ايکس33 را به توليد برساند.
در اين ميان بالاترين ميزان توليد اين شرکت به خودرو ايکس 33 اختصاص داشته که اين آمار بيانگر استقبال خوب بازار از شاسي بلند مديران خودرو است.
به گفته فعالان، اين روزها بازار خودرو MVM ايکس33 از رونق خوبي برخوردار شده است که دليل اين امر را مي توان اطمينان مصرف کنندگان به اين خودرو دانست.
به گفته آنها دليل خوش اقبالي MVM ايکس33 در بازار شاسي بلندها به قيمت مناسب اين خودرو برمي گردد.
در شرايطي که قيمت ها در بازار خودروهاي وارداتي و داخلي غيرقابل اعتماد شده و بهاي برخي خودروها به دليل نفوذ گسترده دلالان و واسطه ها در بازار اين خودروها به طور کاذب و سرسام آوري افزايش مي يابد، ايکس33 بدون توجه به جنجال ها و حاشيه هاي بازار راه خود را مي رود.
در حالي MVM ايکس33 کماکان در بازار با قيمتي برابر با 30 ميليون و 500 هزار تومان معامله مي شود که بهاي رقباي شاسي بلند اين خودرو به شدت افزايش پيدا کرده است.
اين امر در کنار کاهش قدرت خريد مشتريان و ثبات نسبي قيمت اين خودرو در بازاري که هر روز شاهد بالا و پايين رفتن هاي ناگهاني قيمت ها است، توجه و اعتماد بسياري از خريداران خودرو را به خود جلب کرده و نظر طيفي از مشتريان را به سوي خريد سوق داده است.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .