اولین مدل خودرو ایکس22 ساخت برزیل روانه بازار خودرویی این کشور شد

در ماه میلادی گذشته شرکت چری با همکاری شریک تجاری خود در برزیل اولین محصول ایکس22 تولید شده در کارخانجات برزیل رونمایی و روانه بازار خودرو این کشور شد.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ساعت ۰۳:۰۲
اولین مدل خودرو ایکس22 ساخت برزیل روانه بازار خودرویی این کشور شد

به گزارش روابط شرکت مدیران خودرو و به نقل از چری اینترنشال، شرکت چری با عرضه خودرو ایکس22 در برزیل سبد محصولات در حال عرضه خود در این کشور را گسترش داد تا انتظارات برای افزایش سهم خودرو های برند چری در برزیل افزایش یافته باشد. چِن آنینگ مدیر چری برزیل با موفق دانستن استراتژی تولید و عرضه محصولات چری در دیگر کشورها، برزیل را یکی از موفق ترین سایت های تولید خودرو معرفی کرد.

چری از سال 2008 فعالیت تولیدی خود را در برزیل آغاز کرده است که توانست در ادامه برنامه توسعه خود در سال 2014 پارک صنعتی را در این کشور تکمیل و به بهره‌برداری برساند.

نسخه عرضه شده ایکس22 در برزیل مشابه خودرویی است که از سال پیش در ایران رونمایی و عرضه شده است. طراحی جذاب بدنه در کنار بهره‌گیری از موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی در کنار طراحی جذاب داخلی این خودرو، می‌تواند جذابیت های این خودرو برای موفقیت بیشتر این محصول را در بازار برزیل تضمین کند.

زیرساخت های اولیه و خطوط تولید ایکس22 در ماه مِی 2017 در برزیل راه اندازی شده بود و اینک اولین مدل ایکس22 تولیدی این خط در برزیل به بازار خودرو این کشور عرضه شده است.

ایکس 22 در ایران نیز عنوان بهترین خودرو از منظر مشتری را یدک می‌کشد و توانسته است در ارزیابی‌های کیفی صورت گرفته از محبوبیت مقبولی از سوی خریداران برخوردار باشد و همچنان بعنوان یکی از پرفروش ترین محصولات برند MVM صدرنشین پرفروش ترین خودرو های کراس اور تولید شده در ایران باشد.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش و اطلاعات فنی این محصول به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

نظرات

text

ارشیا

date ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۱۲:۰۲

دلیل مجوز ندادن خودروهای mvm چیه من وسط فروردین ثبتنام کردم و قول تحویل آخر فروردین دادند ولی تا امروز نتونستن مجوز بارگیری بگیرن یعنی ما تا کی باید صبر کنیم تا ماشین دستمون برسه!!!!

text

مهدی وحدت نیا

date ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۰۹:۰۲

دوستم دارد خیلی راضی من توان خریدرا ندارم اگر نه می خریدم

text

مجتبی پور موسوی

date ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۰۱:۰۲

با سلام خدا قوت خدمت تیم خودرویی مدیران تشکر بابت خدمات ارائه شده خواهشمندیم سود محصولات را در حد معقول پایین آورده و کیفیت محصولات را بیشتر از قبل در برنامه کاری خود قرار دهید قطعا با در نظر گرفتن ایمنی،کیفیت و ارائه خدمات بهتر در بازار خودرو ایران بی رقیب خواهید بود.درغیر اینصورت همانند سایر خودرو سازان نام آشنایی ایرانی منفور نگاه مشتریان تشنه به تولیدات بی همتا خواهید شد با سپاس فروان

text

علي

date ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۰۸:۰۲

عاليه

text

محرم حیدرنسب

date ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ clock ۰۴:۰۲

خودرو عالی در ایران

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .