قسمت دوم - لذت جنگل نوردی با ایکس33اس

آغاز سفر؛ آشنایی اعضای تیم، تشریح برنامه‌ها، نکات توجیهی
۰۴ آبان ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۰۸
قسمت دوم - لذت جنگل نوردی با ایکس33اس

صبح پنج‌شنبه 4 آبانماه 1396، آسمان صاف و آفتابی نوید یک روز خوب را می‌دهد. اعضای گروه یک‌به‌یک می‌رسند و تیم اجرائی به استقبال آنها می‌رود. اطلاعات افراد یکبار دیگر چک می‌شود و نهایتا قبل از شروع حرکت جلسه‌ایی جهت آشنایی اعضای گروه و تشریح برنامه‌ها تشکیل می‌شود. اعضای گروه همگی پر انرژی و آماده یک سفر لذت بخش هستند.
برنامه سفر گروه شامل حرکت به سمت جاده فیروزکوه و بعد از آن روستای آلاشت خواهد کرد. صرف نهار در آلاشت ، بازدید از موزه مردم شناسی و در ادامه آن شروع جنگل نوردی در مسیر جنگل جوارم  از برنامه های روز اول اعضای گروه است. جنگل نوردی در مسیر شیرگاه، و بازدید از سد البرز، برگزاری مسابقه بین خانواده ها و صرف ناهار در میان جنگل و مسابقه طناب کشی قسمتی از برنامه های روز دوم این گروه خواهد بود. همچنین یکی از نکات در نظر گرفته شده برای اعضای گروه،  توجه پیوسته به حفاظت از محیط زیست خواهد بود.


در این برنامه دو تیم فنی، یک تیم فیلمبردار بهمراه تیم خبرنگاری و هشت خانواده ایکس33اس سوار (دو خانواده انتخاب شده در ساعات پایانی دیشب انصراف دادند)  به همراه تیم اجرائی در این برنامه حاضر خواهند بود تا ضمن لذت بردن از سفر، با قابلیت های آفرودی ایکس33 اِس بیشتر آشنا شده و از رانندگی با آن لذت ببرند. سعی می‌کنیم در ادامه با ارائه گزارش‌های کوتاه شما را نیز از جزئیات این سفر با مطلع کنیم.

نظرات

text

احمد

date ۰۴ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۲:۰۸

با سلام میشه بفرمائید ملاک حضور در اینگونه برنامه ها چیه؟

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .