تکذیبیه شرکت مدیران خودرو در مورد توقف شماره گذاری برخی از محصولات این شرکت

۰۴ دی ۱۳۹۶ | ساعت ۰۳:۱۰
تکذیبیه شرکت مدیران خودرو در مورد توقف شماره گذاری برخی از محصولات این شرکت

در پی انتشار خبری مبنی بر توقف پلاک 25 مدل خودروی تولیدی مبنی بر نداشتن استاندارد ، روابط عمومی شرکت مدیران خودرو اعلام نمود که کلیه خودروهای این شرکت دارای استانداردهای لازم میباشند.
شایان ذکر است که در لیست ارسالی نام 3  خودرو از محصولات شرکت مدیران خودرو به چشم میخورد که  خودروهای ام وی ام 315 صندوقدار و 550 که در لیست فوق ذکر گردیده از چرخه تولید محصولات این شرکت حذف گردیده و دیگر تولید نمی شوند.
از سوی دیگر در مورد خودروی تیگو5 ، هم اکنون مدل فیس لیفت این خودرو از دی ماه 95 تولید می گردد که در لیست ارسالی به اشتباه مدل قدیمی ذکر گردیده است.
شایان ذکر است طبق اطلاعات ضمیمه کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو در دو برند ام وی ام  و چری دارای کلیه استانداردهای لازم بوده و پلاک میگردند.

 

نظرات

text

رضا

date ۱۴ دی ۱۳۹۶ clock ۱۰:۱۰

با سلام من یه 530 دارم و تا الان هم حدود 200 هزار کیلومتر باهاش رانندگی کردم . خدایی بجر زیر و بند خشک و نسبتاً ضعیفش (با توجه به حساسیت خودم) ، از هیچ چیزش ناراضی نبودم . انواع اقسام ماشین ها مثل پژو و سمند و پراید و تیبا و پارس و خیلی دیگه از ماشین های داخلی و خارجی رو یا داشتم یا حد اقل برای یه دوره زمانی رانندگی کرده ام . فقط با توجه به لیست ماشین های اعلامی استاندارد ، اینو متوجه نمیشم که : ماشین هایی مثل انواع مدل های اعلامی چری و جک و لیفان و یا حتی هیوندا i10 کره ای چه استانداردی رو ندارن که آشغالایی مثل سمند و پارس و پژو دارن ؟؟؟؟؟

text

مهدی

date ۱۳ دی ۱۳۹۶ clock ۰۱:۱۰

206جای پا نداره عقبش باید پاتو بکنی بعد سوار شی بعد به این خودرو میگن غیر استاندارد هه خودرو های وطنیو قالب کنید

text

مسعود

date ۰۴ دی ۱۳۹۶ clock ۱۱:۱۰

طلا را که پاک است چه منتی به خاک است این بندگان خدا هم التماس دعا دارن به هر حال تورم بالا رفته آقایان با بدنام کردن باید ترکه کنن یعنی حالا 405 شاخ شده مقابل محصولات ام وی ام که اسمش توی لیست نیست یا پراید 111

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .