توسعه زیرساخت اطلاع‌رسانی مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی

توسعه زیرساخت اطلاع‌رسانی مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی
۰۸ دی ۱۳۹۷ | ساعت ۰۸:۱۰
توسعه زیرساخت اطلاع‌رسانی مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، واحد آموزش و ارتقاء شبکه نمایندگان دوره‌های آموزشی ویژه‌ای در خصوص ارتقاء دانش و مهارت کارشناسان فروش کلیه نمایندگی های مجاز برگزار کرد.
این آموزش‌ها با هدف ارتباط نزدیکتر با مشتریان و انتقال نیازمندی‌های آنان از طریق فضای مجازی صورت گرفت. با توجه به رشد روزافزون استفاده کاربران از برنامه‌ها و راه‌های ارتباطی در فضای مجازی، لازم است شرکت ها با بروز رسانی زیرساخت های خود و همچنین گسترش بسترهای اطلاع رسانی ارتباط خود را با مشتریان بشکل ویژه‌ایی حفظ نمایند.
اخیر نیز شرکت مدیران خودرو موفق شده بود در آخرین دوره ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی و کیفیت ایران رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در فرآیندهای فروش را کسب نمایند، که دو شاخصه مهم اطلاع رسانی به مشتریان و توجه به خواسته‌های مشتری از جمله موارد پایش در این گزارش است که ادورهای جاری با محوریت تمرکز بر این شاخص‌ها برای نمایندگی‌ها در حال برگزاری است.
شرکت مدیران خودرو امیدوار است ضمن توسعه کیفی و کمی محصولات، بتواند با توسعه کیفی شبکه نمایندگان خود گام های جدی‌تری را در حوزه مشتری مداری برداشته و همواره در این جهت گام بردارد.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .