تقدیر و تشکر از مشتریان برای همراهی در ۷ سال عرضه ایکس۳۳ در ایران

سرویس دوره‌ایی رایگان مادام‌العمر
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت ۰۳:۱۱
تقدیر و تشکر از مشتریان برای همراهی در ۷ سال عرضه ایکس۳۳ در ایران

به گزارش روابط عمومی، شرکت مدیران خودرو در حاشیه برگزاری چهاردهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان، برنده کمپین "از زمین تا ماه با ایکس۳۳ " اعلام شد و بر این اساس آقای گل‌محمد رحیمی از استان قزوین با پیمایش حدود ۳۶۹ هزار کیلومتر بیشترین مسافت با ایکس۳۳ را طی کرده و برنده این کمپین اعلام گردید. جناب آقای اکبری مدیرت فروش برند ام‌وی‌ام و آقای قادری مدیر‌عامل بخش خدمات پس از فروش خودرو به نمایندگی از شرکت مدیران خودرو از ایشان تشکر کرده و جایزه‌ایی شامل کارت طلایی سرویس های دوره‌ایی رایگان مادام العمر را به ایشان اعطا کردند.
همچنین به بهانه هفتمین سال عرضه خودرو ایکس۳۳ در بازار ایران از ۳۳ خانواده ایکس۳۳ سوار طی مراسمی در هتل پارسیان کوثر پذیرایی و عکس یادبودی در کنار ۳۳ پل ثبت شد و در محل غرفه شرکت مدیران خودرو از این خانواده ها قدردانی بعمل آمد.
در پایان اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد با برگزاری نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند و خبرهایی در خصوص ورود احتمالی محصولات جدید در سال آتی و همچنین آمادگی شرکت مدیران خودرو برای عرضه خودروهای برقی در صورت ایجاد زیرساختهای لازم از سوی دولت را اعلام کردند.
در این نمایشگاه ۶ محصول مختلف از دو برند ام وی ام و چری در کنار خودرو آریزو برقی و ایکس۳۳ با ظاهر آفرودی به نمایش گذاشته شد.

 

 

 

نظرات

text

علی الیاسی

date ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ clock ۱۰:۱۱

با سلام و احترام چرا یرای 315 قرعه کشی میذارید ولی برای ایکس 33 نه

text

مجید رعیتی

date ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ clock ۰۵:۱۱

بسیار کار پسندیده ای بود. مشابه این فعالیت ها ، هم اعتبار شرکت را و هم مشتریان جدید را افزایش میدهد.

text

حببب الله اسکندری جوزقانی

date ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ clock ۰۷:۱۱

سلام ازنمایندگی تربت جام ام وی ام x22 خریدم مبلغ نقدی ۵۰ م وهفصد ودوچک به مبلغ هرچک هفت م و... چرا شرایط متفاوت است ایا واقعا هرکس هرطور خواست ؟ لطفا منم کارمندی جزء هستم راهنمایب بفرمائید

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .