تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت مدیران خودرو

۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ساعت ۰۹:۰۷
تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت مدیران خودرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، چهارشنبه گذشته 5 مهر ماه 1396 شرکت مدیران خودرو و سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور تفاهم نامه مشترکی با هدف آموزش و ارتقاع سطح دانش کارشناسان فنی در حوزه ارائه خدمات فنی به خودرو های دارای تکنولوژی روز دنیا امضاء کردند.

شرکت خودرو سازی مدیران خودرو بعنوان یکی از خوردوسازان خصوصی مطرح کشور که در سال‌های اخیر محصولات دارای تکنولوژی روز را روانه بازار ایران کرده است با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور بعنوان یکی از متولیان سیستم آموزش‌های فنی در سراسر ایران تفاهم نامه مشترکی را امضاء کردند که ارائه خدمات، تعمیر و نگهداری خودروهای دارای تکنولوژی روز از جمله گیربکس های اتوماتیک و CVT را پوشش داده و تعمیرات آن را بصورت فراگیر در کلیه مراکز تعمیرات خودرو نهادینه خواهد کرد، ایجاد و گسترش زیرساخت های لازم جهت زمینه سازی شغل های مرتبط، تربیت نیروهای متخصص فنی با هدف ایجاد توامندی لازم جهت ارائه خدمات فنی روز و همچنین افزایش مهارت دانشآموختگان جهت زمینه سازی برای جذب در نمایندگی های رسمی و همچنین افزایش سطح دانش این نیروها از دیگر اهداف بیان شده در این تفاهم نامه است.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که از سال 1360 با ادغام سه واحد آموزشی اداره کل تعلیمات حرفه ای وزارت کار و امور اجتماعی، صندوق کارآموزی و کانون كارآموزی با نام "سازمان آموزش فنی و نیروی انسانی" تشکیل گردید و هم‌اینک با هدف آموزش، پژوهش، توليد استانداردهاي آموزشي و ارزشيابي مهارت نيروي كار در بیش از 8600 مرکز آموزش دولتی و خصوصی خدمات خود را به دانش آموختگان ارائه می‌دهد. در حال حاضر سکان هدایت سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور به دست آقای محمد امین سازگار نژاد، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور. در جلسه روز چهارشنبه نیز قائم مقام سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور، رحمت‌اله رحمتی با اشاره به اهمیت تاثیرگذار بودن آموزش‌های مشتری محور تاکید کردند و با ابزار امیدواری از همکاری فی مابین با شرکت مدیران خودرو آن را گامی موثر در افزایش بهره‌وری نیروی کار و بالا بردن کیفیت محصول و ارائه خدمات بهتر پس از فروش و رضایت مشتریان برشمردند.

پیش بینی می‌شود با اجرای این طرح خدمات فنی و تعمیر و نگهداری خودروهای برند MVM و CHERY بشکل فراگیر تری در سطح مراکز تعمیرگاهی کشور به دارندگان این خودروها و هر خودرو دیگری که از سیستم های فنی مشابه این خودرو ها برخوردار هستند ارائه شود. همچنین تجهيز كارگاه‌های ثابت آموزش فنی و حرفه ای، آموزش مربيان مرتبط با صنایع خودرو، تهيه و تدوين استانداردهاي آموزشی مورد نیاز و همکاری در برگزاری مسابقات ملی و بین المللی مهارت از دیگر زمینه‌های همکاری مطرح شده در این تفاهم نامه است.

نظرات

text

علی رضایی زاده سیبنی

date ۱۲ مهر ۱۳۹۶ clock ۱۱:۰۷

سلام وخسته نباشید خدا خیرتون بده .اگه این حرکت مثبت تو کشور واسه خدمات دهی بهتر شروع بشه وسطح دانش عمومی از لحاظ فنی بالا بره میشه تو جاده ها نفس راحتی کشید.فقط اشاره ای نکردین که این نیروها رو می خواهین جذب کنین یا از قبل نیرو دارین وفقط مهارتوش را بالا میبرین. شرایط همکاری با مدیران خودرو چطوریه؟

text

باسلام ایا اشخاص می توانندبا مراجعه باان شرکت معرف

date ۱۰ مهر ۱۳۹۶ clock ۱۰:۰۷

سلام ایا شرکت برنامه ای برای واگذاری فروش قطعات خودرو mvmبه اشخاص درراسنای رضایت مداری نداردبه نظرمیرسددرکناراموزش فنی ضروری است

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .