برگزاری تست ایکس22 در روسیه

۱۵ آبان ۱۳۹۶ | ساعت ۰۵:۰۸
برگزاری تست ایکس22 در روسیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، به تازگی شرکت تولید کننده محصولات چری در روسیه با برگزاری مجموعه جلسات تست رانندگی X22 و آموزش برای رانندگان خانم تواسته توجه رسانه ها و مشتریان روسی را به خود جلب کند. نکته قابل توجه در اجرای این برنامه همکاری شرکت چری با اداره ترافیک و حمل و نقل روسیه و ارائه آموزش های ترافیکی در حین تست درایو X22 بوده است. این سری از تست رانندگی خودرو ایکس 22 بطور همزمان در شهرهای مختلف روسیه اعم از Voronezh، Volgograd، Saratov  و  Samara برگزار  گردید. این مراسم تست رانندگی X22 در قالب یک رقابت رانندگی صحیح و آزمون‌های مختلف مارپیچ، دور زدن و پارک خودرو و استفاده از سیستم کروز کنترل بین خانم‌ها برگزار شد. در خلال این مسابقه هر یک از شرکت کنندگان نیز امکان بهرمندی از تست رانندگی با ایکس22 را داشتند که طی آن از وجود و استفاده آپشن های مختلف این خودرو استفاده کردند.
چری چین سعی دارد با برنامه های برندینگ خود در روسیه بازار محصولات خود را توسعه داده و سهم فروش خود را در روسیه افزایش دهد. در حال حاضر شرکت خودرو سازی چری چین 14 کارخانه تولیدی در نقاط مختلف جهان از جمله ووهو، دالیان، اردوس، ایران، برزیل، روسیه، ونزوئلا و دیگر کشوهاست و با برنامه توسعه محصول خود سعی در حضور دربازارهای آمریکا و اروپا را دارد.

 

 

نظرات

text

خلیل

date ۲۱ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۴:۰۸

جی پی اس داره

text

محمدحسن سپاهی

date ۱۵ آبان ۱۳۹۶ clock ۱۰:۰۸

باسلام بنده خودرو x22دارم واقعا ازش راضی هستم فقط چند مورد هست میخوام خدمتتون عرض کنم ۱_سفت بودن کمک ها 2_عدم وجود جی پی اس بر خلاف دیگر خودروها مثل x315 3_بالابودن اقساط ک هر یه ماهی باید تقریبا ۵۰۰۰۰۰۰ت پرداخت کنیم برای طبقه کارمند یه خورده سنگینه آیا میشه چی پی اس نصب کنیم یا نه

text

سعید

date ۱۵ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۷:۰۸

بسیار عالی

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .