تحويل اولين سري از خودروهاي چري آريزو5 با مراسم ويژه

تحويل اولين سري از خودروهاي چري آريزو5 ، محصول جديد شرکت مديران خودرو در نمايندگي هاي اين شرکت همراه با مراسم ويژه براي خريداران اين خودرو آغاز گشت
۲۲ آذر ۱۳۹۵ | ساعت ۰۳:۰۹
تحويل اولين سري از خودروهاي چري آريزو5 با مراسم ويژه

 تحويل اولين سري از خودروهاي چري آريزو5 ، محصول جديد شرکت مديران خودرو در نمايندگي هاي اين شرکت همراه با مراسم ويژه براي خريداران اين خودرو آغاز گشت.

روز گذشته تحويل سري اول اين خودروها در نمايندگي 353 لطفي پور واقع در ميدان پونک همراه با اهداء جوايز ويژه به خريداران اين خودرو آغاز گرديد.

يکي از اولين خريداران اين خودرو در پاسخ به پرسشهائي که مطرح گرديد اينگونه نظر خود را ابراز نمود او برند چري را برندي رو به رشد و تکامل دانست که با معرفي خودروي چري تيگو5 جايگاه خود را در مقايسه با بسياري از رقبايش ارتقاء بخشيد.

همچنين مهم ترين نکته در انتخاب اين محصول را طراحي زيبا و به روز آن دانست  که در کنار امکانات رفاهي و ايمني مناسب چون 6 عدد ايربگ و انواع سيستمهاي پايداري در کنار مصرف سوخت کم و گيربکس پيش رفته CVT و همچنين گارانتي 5 سال يا 150000 کيلومتر اين خودرو دانست.

چري آريزو5 دومين محصول شرکت مديران خودرو از برند چري است که تحويل آن اخيرا آغاز گرديده  و با استقبال گرم بازار روبرو گشته است.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .