خریداران خودرو های ام وی ام به چین سفر خواهند کرد

کمپین فروش محصولات مدیران خودرو در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد و 10 نفر از مشتریانی که خرید خود را در این ایام نهایی کرده بودند، به قید قرعه برنده سفر به چین شدند.
۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ساعت ۰۷:۰۴
خریداران خودرو های ام وی ام به چین سفر خواهند کرد

کمپین فروش محصولات مدیران خودرو در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد و 10 نفر از مشتریانی که خرید خود را در این ایام نهایی کرده بودند، به قید قرعه برنده سفر به چین شدند.

مراسم سومین دوره قرعه کشی کمپین ماه رمضان برای تعیین برندگان نهایی سفر به چین شنبه دهم تیرماه در دفتر مرکزی شرکت مدیران خودرو برگزار شد تا 10 نفر از خریداران برند ام وی ام سفر خود را طی ماه آتی به چین آغاز کنند. پیش از این شرکت مدیران خودرو طی دو مراسم قبلی 7 مسافر این کمپین را طی مراسم قرعه کشی جداگانه‌ایی و با حضور مدیران ارشد و رسانه های خبری برگزار کرده بود. فرید علیزاده دماوندی از تهران، غلامعلی خرمائی از دزفول، حامد خسرو مشیزیی از کرمان، شیرین کاکائی از نهاوند، ساسان زراعت کار از مشهد، ایرج سام دلیری از چالوس، سید مسعود عرب، مرضیه پولادوند، اسماء حاج علی زاده و حسین عبدی از تهران 10 برنده نهایی سفر به چین خواهند بود. همچنین شرکت مدیران خودرو برای مشتریان بالقوه ای که در این ایام از نمایندگی های مجاز بازدید کرده بودند در هر روز یک تبلت به قید قرعه هدیه ایی در نظر گرفته بوده است.

کمپین فروش محصولات مدیران خودرو با عنوان "میزبان شماییم در ماه رمضان" به مدت یکماه در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو اجراء شد تا خریداران محصولات ام وی ام از شانس برنده شدن در قرعه کشی سفر به چین بهره مند شوند. این طرح با هدف ایجاد انگیزه و همچین ایجاد فرصتی مناسب برای بازدید برخی از مشتریان از خط تولید چری در چین در نظر گرفته شد تا مشتریان این برند از نزدیک شاهد پیشرفت های فنی و طراحی های بروز این برند باشند. در حال حاضر دو محصول X33S و X22 به عنوان در خودرو شاسی بلند شهری و کراس اوور پرطرفدار در ایران شناخته شده است که در کشورهای چین، برزیل، روسیه و ... نیز در حال تولید بوده و از استقبال خوب خریداران در این کشور ها روبرو شده است.

 

در حال حاضر در محصول بعنوان جدید ترین محصولات برند ام وی ام با شرایط منعطف فروش نقدی و اقساطی در کلیه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در حال عرضه می باشد. علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

 

نظرات

text

افشین آماده

date ۱۳ مهر ۱۳۹۶ clock ۰۳:۰۷

سلام... با تشکر از محصولات خودبتون... من از رشت تماسمیگیرم دو روز پیش در جاده با ماشین ام وی ام 110خودم با سرعت130در حرکت بودم که به علت موج جاده منحرف شدم و به گارد ریل خوردم اما خوشبختانه من و همسر و هر دو فرزندم زنده و سالم از ماشین بیرون آمدیم... ممطمئنم اگر پراید بود نه ایر بگ کار میکرد و نه ما زنده می ماندیم... بعد از خدا.. سلامتی خودمان را مدیدون ام وی ام 110 و ایمنی بالای آن هستیم.... خدا رو شاکرم به خاطر سلامتی خانواده و تشکر از خودرو خوب شما

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .